«Нам це не потрібно!» Кулеба зробив різку заяву про Україну в ЄС.

49 55

Україна не згодна вступати в Європейський Союз на правах члена з "особливим статусом", про який говорив президент Словенії Борут Пахор.

Таку заяву зробив віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба в інтерв'ю "Апострофу".

"Ніякого особливого статусу! Їде президент, десь виступає, тому йому потрібно проявити якусь креативність. І я це підтримую. Але стратегічна мета України залишається незмінною – це членство в ЄС. Якщо якийсь спеціальний статус розглядається як альтернатива членству, то ми це відкидаємо, нам це не потрібно. Але ми дякуємо нашим міжнародним партнерам за їх креативний підхід", – зазначив він.

Дмитро Кулеба

liga.net

Кулеба також розповів, які умови ставить Брюссель перед Україною.

"Ніхто ніяких вимог не ставив. Я був у Брюсселі у вівторок, 10 вересня, зустрічався щодо лінії ЄС, розповідав, що ми хочемо, які у нас пріоритети. Вони слухали, говорили, де готові співпрацювати", – поділився він.

Кулеба зробив різку заяву про Україну в ЄС

Кулеба зробив різку заяву про Україну в ЄС

zik.ua

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше Кулеба також припустив, що Україна потрібна Європейському Союзу для посилення міжнародного впливу, тому їх відносини незабаром можуть вийти на новий рівень.

Підписуйся на наш Telegram. Отримуй тільки найважливіше!

Новини по темі

Милованов відреагував на образи Коломойського про «дебіла» .

2

Милованов вважає, що скандал наразі вичерпано, бо "висловилися всі"

У грудні у трьох районах Львівщини відбудуться місцеві вибори.

1

22 і 29 грудня у низці областей України, серед яких і Львівщина, відбудуться перші вибори депутатів сільських, селищних, міської рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міського голів, а також додаткові вибори депут...