Обозреватель

«Обозреватель» - найсвіжіші новини України та світу онлайн. Оперативно та цікаво про події в Україні та світі

https://www.obozrevatel.com/ukr/

Порошенко візьме участь у Конгресі та Саміті ЄНП на запрошення Туска.

17-18 листопада на запрошення Президента Європейської народної партії Дональда Туска лідер партії "Європейська Солідарність", п’ятий президент України Петро Порошенко візьме участь у Конгресі та Саміті Європейської народної партії у Роттердамі.

Як повідомила пресслужба "ЄС", у колі політичної родини ЄНП Петро Порошенко представить лідерам європейських партій актуальний стан ситуації в та навколо України, зокрема щодо питань протидії російській агресії, регіональної та енергетичної безпеки, політичних процесів в Україні та прогресу на шляху інтеграції до Європейського Союзу.

Згідно з попередніми домовленостями, Порошенко проведе низку двосторонніх зустрічей з європейськими лідерами та керівництвом ЄНП.

Порошенко проведе низку двосторонніх зустрічей з європейськими лідерами

Як відомо, на початку жовтня Петро Порошенко взяв участь у міжнародній безпековій конференції у Вісбю (Готланд, Швеція), де представив бачення щодо ключових викликів перед східною політикою Євросоюзу та змістовного наповнення нової редакції "Східного партнерства".

На думку Петра Порошенка, Європейський Союз та Захід загалом мають перестати намагатись "не ображати Путіна", а жорстко протистояти деструктивним діям Російської Федерації. Він також закликав до продовження і посилення політики санкцій супроти Росії як країни-агресора.

"Немає часу для коливання, роздумів, умиротворення, напівкроків та політики вичікування, бо саме сьогодні, в тому числі в Україні, вирішується майбутнє і європейського континенту, і Росії", – зауважив лідер "Європейської Солідарності".

Одночасно Захід має оновити підходи до відносин з країнами "Східного партнерства", особливо з країнами, які чітко проголосили курс на інтеграцію з Євросоюзом та уклали Угоди про асоціацію – Україною, Грузією та Молдовою.

"Сьогодні ми маємо можливість творити наше спільне майбутнє шляхом формування "Східного партнерства 2.0" на основі Стратегії східного розширення", – наголосив Порошенко.

За словами п’ятого Президента, така Стратегія вимагає політичного лідерства з боку Євросоюзу та розумного поєднання існуючих реалій з оновленими механізмами та інструментами, випробуваними в рамках попередніх хвиль розширення Союзу, зокрема поглибленою секторальною інтеграцією, "скринінгом" законодавства, посиленою фінансовою підтримкою.

Новини по темі
Один день з бригадою швидкої допомоги

Один день з бригадою швидкої допомоги

Чому не варто викликати швидку допомогу "про всяк випадок"? Скільки насправді отримують медики? Що найважче у роботі працівників бригад і чи дійсно коронавірус змінив усе? Журналісти 24 каналу провели день з працівниками швидкої медичної допомоги ...

Економічний паспорт Українця та інші акценти щорічного Послання Президента.

Економічний паспорт Українця та інші акценти щорічного Послання Президента.

Програма Парламент Сьогодні 02.12.2021 Гість студії: Дмитро Соломчук, народний депутат України Гість включення з кулуарів: Оксана Савчук, народний депутат України 0:00 - Початок 7:42 - Щорічне Послання Президента. Головні акценти промови 11:51 - Е...

Россия  «пострадала»  от НАТО / Путин требует Украину как компенсацию - Цимбалюк LIVE.

Россия «пострадала» от НАТО / Путин требует Украину как компенсацию - Цимбалюк LIVE.

~ Підписатись на Вєсті ~ ~ Підписатись на Знаєм24 ~ 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал у Twitter – 24 Канал у Telegram – #24Канал

У Путина нет шансов выиграть войну, – Пионтковский

У Путина нет шансов выиграть войну, – Пионтковский

~ Підписатись на Вєсті ~ ~ Підписатись на Знаєм24 ~ 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал у Twitter – 24 Канал у Telegram – #24Канал

«Про чіпи правда? — Господь відає». Як вакцинують у храмі УПЦ МП

«Про чіпи правда? — Господь відає». Як вакцинують у храмі УПЦ МП

«Перехреститься і вакцину похрестять», — переказує нам особливості вакцинації медсестра в кабінеті вакцинації при кафедральному храмі УПЦ МП в Запоріжжі. З листопада при церквах деяких українських міст почали вакцинувати від COVID-19. Це може допо...

Блінкен відкинув всі ультиматуми Лаврова щодо НАТО, – Піонтковський.

Блінкен відкинув всі ультиматуми Лаврова щодо НАТО, – Піонтковський.

З'явилися перші результати зустрічі держсекретаря США та глави МЗС Росії. Ентоні Блінкен відкинув усі ультиматуми Сергія Лаврова шодо розширення Альянсу на схід. Читати на сайті: ~ Підписатись на Вєсті ~ ~ Підписатись на Знаєм24 ~ 24 Канал онлайн ...