1 липня проведуть індексацію пенсій: кому підвищать.

Мінімальна пенсія збільшиться в середньому на 70 грн.

Пенсійний фонд України провів перерахунок пенсійних виплат з 1 липня 2020 на зв'язку зі збільшенням прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, з 1638 грн до 1712 грн. Про це повідомляє прес-служба Пенсійного Фонду України.

Для непрацюючих пенсіонерів зросте розмір мінімальної пенсії за віком, доплати за понаднормовий стаж.

Незалежно від того, працює особа чи ні, збільшаться розміри встановлених до пенсій надбавок, підвищень, пенсій за особливі заслуги перед Україною, інших доплат, які базуються на величині прожиткового мінімуму.

Розмір підвищення пенсії за результатами перерахунку залежить від того, які складові входять до пенсійної виплати, що вираховується від прожиткового мінімуму.

Перерахунок проведено в автоматичному режимі. Виплата перерахованих пенсій буде проводитися з 4 липня.

Соціальна пенсія зросте до 1712 гривень. Її отримують ті українці, які досягли пенсійного віку, але не напрацювали досить стажу для отримання соціальної виплати.

Мінімальна пенсія - 2020 в Україні (за віком), щомісяця:

з 1 січня 2020 року - тисячу шістсот тридцять вісім гpн.

з 1 липня 2020 - 1712 гpн.

з 1 грудня 2020 - 1769 грн.

Крім того, перерахують щомісячні виплати для тих, хто має більше необхідного стажу для отримання пенсії: стаж понад 35 років для чоловіків, а більше 30 років - для жінок. Такі пенсіонери отримають 1% надбавки від мінімальної пенсії за кожен додатковий рік. Зараз ця сума становить 16,38 гривні, а з 1 липня - 17,12 гривні.

Читайте також: Пенсії в Україні призначатимуть автоматично

До слова, накопичувальну пенсію в Україні можуть ввести з 1 січня 2021 року. Раніше повідомлялося, що пенсіонерам старше 75 років виплатять надбавки.

Підготував : Оксана Лебедина

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Ентер або кнопку нижче відправити помилку

Новини по темі

Що буде з зарплатами українців: економісти дали прогноз.

В Україні, де  Пенсійний фонд України проводить перерахунок виплат у зв’язку зі зміною прожиткового мінімуму, істотно сповільнилося зростання заробітної плати. При цьому економісти очікують, що тенденція до уповільнення зростання заробітків ...

1

Що криється за дешевим м'ясом у Німеччині

На перший погляд однакове м'ясо у Німеччині може суттєво відрізнятися в ціні. На це впливає, в яких умовах утримуються тварини. На що треба зважати, купуючи продукти харчування у ФРН?

1

Максимальна ставка за кредитом, яка нам траплялась - 1702% річних: в НБУ закликали громадян бути обережними з позиками.

Українцям варто бути дуже обережними з кредитами "під 0%". Банки не роздають кошти просто так. Нудна, але життєво важлива порада: уважно читайте договори і перевіряйте всі умови кредиту.

1

«Все почалося як звичайна ГРВІ». Ексторгпред України Микольська заразилася коронавірусом

Ексзаступник міністра економічного розвитку і торгівлі - колишній торговий представник України Наталія Микольська заразилася коронавірусом.

1

«Все почалося як звичайна ГРВІ». Ексторгпред України Микольська заразилася коронавірусом

Ексзаступник міністра економічного розвитку і торгівлі - колишній торговий представник України Наталія Микольська заразилася коронавірусом.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie