ПриватБанк цікавий інвесторам із США — голова наглядової ради Піреус Банку.

При приватизації Приватбанку більший інтерес очікується від інвесторів з США , ніж з Європи.

Таку оцінку дав голова наглядової ради Піреус Банку Янніс Кіріакопулос в інтерв’ю виданню «Мінфін».

«Швидше за все, спочатку зайдуть якісь „гарячі“ гроші одного з солідних фондів. Інвестор посприяє поліпшенню корпоративного управління і сервісу в банку. А вже з часом, можливо, з’явиться стратегічний інвестор. Очікую, що більший інтерес буде з США , ніж з Європи», — зазначив він.

Кіріакопулос також позитивно оцінив роботу, виконану Національним банком України для зміцнення української банківської системи.

Читайте також: Приватизація ПриватБанку: Горбаль розповів, у скільки можуть оцінити банк для продажу

«Якщо подивитися на рівень адекватності капіталу, то це дуже сильна банківська система. Робота, виконана НБУ , прекрасна. Банківські практики дуже швидко гармонізуються з кращими європейськими зразками. Триває скорочення портфелю проблемної заборгованості», — вважає банкір.

Також, за його словами, нинішні умови кредитування в Україні прозорі й комерційні, на противагу ситуації багато років тому, коли кредитування орієнтувалося на активи (застави).

«Банківському ринку є куди рости. Відношення чистого (за вирахуванням резервів) кредитного портфелю до ВВП в Україні всього 14%, тоді як в Європі — 80%, Польщі — 60%, в Німеччині — 90%. Зростання до цих показників означає багатомільярдні кредитні вкладення у велику кількість бізнесів», — сказав Кіріакопулос.

Він також зазначив, що спостерігає нарощення активів іноземних інвесторів в Україні, прикладом чому може служити Європейський банк реконструкції та розвитку.

«Зараз бачу, що він розширює свої операції в Україні — не тільки кредитні, а й інвестиційні. Про політичні ризики потрібно думати до входження в країну. Якщо ти вже тут, то потрібно навчитися жити з цим», — додав голова наглядової ради Піреус Банку.

Довідка Finance.ua:

  • 8 червня 2021 року Національний банк погодив Герхарда Бьоша на посаду голови правління ПриватБанку.
  • У НБУ розповіли, що почнуть готувати «ПриватБанк» на продаж вже після закінчення кризи, спричиненої пандемією COVID -19.
  • Разом з банком новому власнику перейдуть близько 18 мільйонів клієнтів.

Finance.UA

«Finance.UA» - фінансові новини в Україні на проекті Finance.ua. Новинарний агрегатор фінансів в Києві, Донецьку, Дніпропетровську, Одесі та інших містах

https://news.finance.ua/ua/

Новини по темі
Половина депутатів  «Голосу»  оголосили про створення в Раді окремого об'єднання  «Справедливість».

Половина депутатів «Голосу» оголосили про створення в Раді окремого об'єднання «Справедливість».

10 народних депутатів із парламентської фракції "Голос" оголосили про створення у Верховній Раді окремого об’єднання "Справедливість". Така кількість нардепів – це рівно половина від складу фракції "Голосу" в парламенті.

Цензор.НЕТ

Ролик What is Russia від російського МЗС: яким є справжнє обличчя країни-агресора, Підгорає.

Ролик What is Russia від російського МЗС: яким є справжнє обличчя країни-агресора, Підгорає.

На офіційному акаунті російського МЗС у твітері опублікували ролик What is Russia, приурочений до дня Росії. Однак у слові "Росія" було допущено кілька помилок. Читати на сайті:

Dream the Future: Work

Dream the Future: Work

Робота трансформується разом з розвитком суспільства. Як, де і ким ми працюватимемо у майбутньому?

Про головне за 10:00: Байден відмовився від пресконференції з Путіним.

Про головне за 10:00: Байден відмовився від пресконференції з Путіним.

У випуску "Про головне" за 16 червня станом на 10:00 – за порадою експертів Джо Байден відмовився від спільної пресконференції з Володимиром Путіним. Вона мала б відбутися за результатами саміту у Женеві. 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24...

Розвал фракції  «Голос»  у Верховній Раді.Наживо

Розвал фракції «Голос» у Верховній Раді.Наживо

З питань реклами: ntareklama@gmail.com Підписатися на наш канал

Літак Путіна не міг сісти в Женеві через приліт Байдена: просили покружляти годину.

Літак Путіна не міг сісти в Женеві через приліт Байдена: просили покружляти годину.

Швейцарські диспетчери попросили росіян покружляти півтори години над місцевими озерами. В цей час там сідав літак Джо Байдена. Читати на сайті: 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал у Twitter – 24 Канал у Telegram –

В Офісі Президента заговорили про відставку Авакова.

В Офісі Президента заговорили про відставку Авакова.

В Офісі Президента можуть ухвалити рішення про звільнення Арсена Авакова вже у вересні 2021 року. Тоді розпочнеться наступна парламентська сесія. Читати на сайті: 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал у Twitter – ...