Світоліна припинила боротьбу на турнірі в Китаї

Українська тенісистка Еліна Світоліна програла француженці Крістіні Младеновіч у чвертьфінал турніру у китайському Чженчжоу.

Для українки цей поєдинок став другим за день, після того як напередодні її матч із Юлією Путінцевою перенесли через дощ на сьогодні.

Перемігши Путінцеву, Світоліній не вистачило сил, аби вийти у півфінал турніру. У першому сеті українка програла 6:4, але в другій партії нав’язала боротьбу і зрівняла рахунок у матчі, перемігши 6:4.

У вирішальному сеті Младеновіч знову завоювала ініціативу, повівши в рахунку 3:0. Наприкінці матчу Світоліна вирівняла гру, але переломити хід зустрічі не вдалося — 3:6.

Крістіна Младенович (Франція) — Еліна Світоліна (Україна) 2:1 (6:4, 4:6, 6:3)

Раніше Еліна Світоліна обіграла Юлію Путінцеву з Казахстану в 1/8 фіналу турніру в китайському Чженчжоу.

Цього тижня перша ракетка України піднялася на третє місце в рейтингу кращих тенісисток планети.

НВ

Новини по темі

В авіакатастрофі загинув легенда баскетболу Кобі Брайант.

П’ятиразовий чемпіон Національної баскетбольної асоціації (НБА) США Кобі Брайант загинув внаслідок катастрофи вертольота у місті Калабасас (штат Каліфорнія). На борту знаходилися ще 4 людини, утому числі 13-річна дочка баскетболіста Джанна М...

2 1

Авіакатастрофа в Каліфорнії: на борту вертольота крім баскетболіста було ще три пасажири.

Вертоліт з баскетболістом впав у горах поблизу міста Калабасас в окрузі Лос-Анджелес.

2

Неймар присвятив гол загиблому Кобі Брайанту

Нападник французького ПСЖ Неймар присвятив один із голів загиблому баскетболістові Кобі Брайанту.