Главком

«Главком» - всі новини України і світу. Свіжі новини політики, економіки, спорту та шоу-бізнесу.

https://glavcom.ua/

Мобілізація в Росії. Макрон поставив діагноз Путіну

Президент Франції Еммануель Макрон сказав, що не зміг знайти раціонального пояснення діям російського диктатора Володимира Путіна щодо України. Французький лідер заявив про це в інтерв'ю телеканалу CNN.

Рішення Путіна про часткову мобілізацію Макрон назвав «помилкою» і втраченою можливістю «йти шляхом до миру». Серед можливих причин для ухвалення Путіним рішення про мобілізацію Макрон назвав «наслідки коронавірусу».

«Я не маю раціонального пояснення. Мені здається, це комбінація ресентименту, стратегії гегемонії в регіоні і, я сказав би, наслідків Covid-19, ізоляції», – сказав французький лідер.

Макрон також назвав рішення російського диктатора про початок широкомасштабного вторгнення в Україну «гігантською помилкою».

Нагадаємо, президент Франції Еммануель Макрон на сесії Генеральної асамблеї ООН заявив, що агресія Росії проти України ознаменувала «повернення до епохи імперіалізму та колоній», а світ опинився перед вибором між «війною та миром». Макрон наголосив, що країни, які відмовляються стати на бік України у війні проти Росії, є «співучасниками» нового російського імперіалізму.

Також Макрон закликав реформувати Раду безпеки Організації Об'єднаних Націй. Він закликав членів ООН до дій, щоб Росія відмовилася від війни проти України.

Раніше Макрон заявив, що нові плани РФ щодо «референдуму» є цинічними та імітують демократію. Але з президентом Росії Володимиром Путіним діалог він припиняти не буде.

Нагадаємо, російський диктатор Володимир Путін звернувся до народу на федеральних телеканалах, в якому оголосив про часткову мобілізацію у Росії. Міністр оборони Росії Сергій Шойгу заявив, що Росія планує мобілізувати до армії 300 тис. резервістів. У зв’язку з оголошенням Кремлем часткової мобілізації, деяким категоріям населення від сьогодні заборонено покидати Росію. До переліку входять чоловіки у віці від 18 до 60 років, а також жінки до 45 років, які мають військову освіту або досвід служби.

Увечері 21 вересня у містах Росії відбулися акції протесту проти мобілізації. Поліція затримала понад тисячу учасників протестних акцій.

Читайте також:

For this year’s trends, we have gathered some of the classic as well as future features that we believe will be the biggest UX trends in 2022.
Останні новини
Російський бізнесмен зізнався у створенні ПВК «Вагнера».

Російський бізнесмен зізнався у створенні ПВК «Вагнера».

Російський бізнесмен Євген Пригожин підтвердив свою причетність до створення ПВК "Вагнера", яка брала участь у бойових діях у Сирії та в Україні. Про це повідомляє компанія "Конкорд", що належить Пригожину. Він заявив, що "ПВК Вагнера" було створе...

Патріот Донбасу

Гіркін визнав міць ЗСУ і дав  «прогноз»  на осінь

Гіркін визнав міць ЗСУ і дав «прогноз» на осінь

Гіркін заявив, що, найімовірніше восени продовжуватимуться бойові дії. Він вважає, що російських сил недостатньо для того, щоб боротися із ЗСУ. Також варто прочитати:

Чоловіків уже не випускають: Соболевський про  «референдум»  та російську мобілізацію на Херсонщині.

Чоловіків уже не випускають: Соболевський про «референдум» та російську мобілізацію на Херсонщині.

Юрій Соболевський, перший заступник голови Херсонської обласної ради - керівник виконавчого апарату Друзі! Наші журналісти ризикують на фронті, щоб ви і весь світ дізналися правду про звірства російської "армії" в Україні. Відкрито збір для журнал...

«Через два тижні з'являться перші смертники» : Петро Черник про мобілізацію на росії.

«Через два тижні з'являться перші смертники» : Петро Черник про мобілізацію на росії.

Петро Черник, військовий експерт Друзі! Наші журналісти ризикують на фронті, щоб ви і весь світ дізналися правду про звірства російської "армії" в Україні. Відкрито збір для журналістів, які працюють на передовій. На фронт їдемо також з гостинцями...

Неочікувані деталі від БРИТАНСЬКОЇ РОЗВІДКИ про  «мобіків»  в РФ.

Неочікувані деталі від БРИТАНСЬКОЇ РОЗВІДКИ про «мобіків» в РФ.

Російські військові, яких мобілізують у росії, можуть опинитися на передовій без мінімальної підготовки. Невдовзі росію чекають організаційні труднощі із забезпеченням всього, необхідного для підготовки мобілізованих. Читати на сайті:

ЖДАНОВ разнес указ путина: Сделал россиян  «вечными военными»  @Олег Жданов.

ЖДАНОВ разнес указ путина: Сделал россиян «вечными военными» @Олег Жданов.

Несмотря на заявления Владимира Путина и Сергея Шойгу, что в России мобилизуют только мужчин с военным опытом, на самом деле ситуация выглядит иной. Детальнее об этом во время стрима на своем ютуб-канале рассказал Олег Жданов. Читайте к теме на са...

Його величність МІНОМЕТ! Майстер-клас з передової #shorts.

Його величність МІНОМЕТ! Майстер-клас з передової #shorts.