Укрзалізниця оголосила про відбір кандидатів на посаду глави компанії.

Державна компанія Укрзалізниця оголосила про початок відбору кандидатів на пост глави правління.

Конкурс буде проходити в п’ять етапів. Свої заявки можна подавати до 16 березня.

Вимоги до кандидатів наступні:

  • щонайменше 3 роки досвіду в управлінні великими компаніями, працюючи в якості виконавчого директора рівня С (генерального директора, президента, голови правління, С-1 — EVP);
  • досвід роботи на рівні керівника: а) великої залізничної компанії з щорічним вантажним перевезенням не менше 20 млрд тонн-км., або б) великої транспортної компанії з щорічним оборотом не менше 1 млрд доларів. Зазначається, що задля уникнення сумнівів, кандидати без галузевого досвіду, але з винятковим досвідом лідерства та трансформаційними успіхами, також запрошуються до участі.
  • успішний досвід у розробці та управлінні складними проектами в області організаційних змін (трансформація бізнес-моделі, організаційна перебудова, start-ups у нових країнах, злиття/ поглинання).
  • успішний досвід управління портфелем капітальних інвестиційних проектів загальним обсягом понад 100 мільйонів доларів;
  • успішний досвід управління змінами регуляторної сфери та впливу уряду;
  • глибокі практичні знання з економіки, досвіду стратегічного та інвестиційного планування, бюджетування на великих підприємствах;
  • навички переговорів на високому рівні, у тому числі на урядовому, міжнародному та діловому рівні;
  • володіння українською та/або російською мовами (будь-який кандидат, якщо він не володіє українською мовою, повинен бути здатним та зобов’язаний вільно володіти українською мовою через 6 місяців після призначення). Вільне володіння англійською діловою мовою є істотним;
  • голова правління не може обіймати позицію радника або члена наглядової ради чи схожої позиції у будь-яких підприємствах поза УЗ.

Нагадаємо, відбором кандидатів на пост глави правління Укрзалізниці займається міжнародна компанія з підбору персоналу Boyden.

Вартість закупівлі послуг міжнародної компанії Boyden щодо забезпечення пошуку та відбору кандидатів на посаду глави Укрзалізниці складає 837,5 тис. грн.

Новини по темі

Рябошапка назвав Венедіктову «найгіршим вибором» Зеленського.

Ексгенпрокурор Руслан Рябошапка заявив, що з усіх кандидатів на посаду генпрокурора Ірина Венедіктова була найгіршим рішенням президента Володимира Зеленського.

1

Трав’яний чай і квашена капуста. Як не набрати зайву вагу за час карантину

Зараз прекрасний момент для того, щоб у спокійній ситуації спланувати свій раціон

1

Ляшко сказав, коли чекати пік коронавірусу в Україні.

Пік поширення коронавірусної інфекції в Україні при нинішніх темпах випаде орієнтовно на 14 квітня.

2

На Буковині кількість інфікованих коронавірусом за тиждень зросла учетверо, влада закликала не виходити з дому до понеділка.

У Чернівецькій області кількість заражених коронавірусом перевищила 200, за останню добу зафіксували 31 випадок COVID-19.

2

Праця і романтика. Футболіст Інтера показав, як його дівчина допомагає тренуватися на карантині - відео

Півзахисник Інтера Антоніо Кандрева показав, як його дівчина Аллегра Луна допомагає йому під час тренувань на карантині.

2

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie