Главком

«Главком» - всі новини України і світу. Свіжі новини політики, економіки, спорту та шоу-бізнесу.

https://glavcom.ua/

Чи впорається світ із ядерним ультиматумом Кремля

Якщо цікавить моя думка, то так, я вважаю, що Путін «може бахнути».

Саме тому я ще з весни надавав таке значення моменту, коли російська армія почне відступати і Путін зрозуміє, що справа труба.

Припускав, що це станеться після звільнення Херсона, але неофюрер здетонував раніше.

Мене завжди бавила теза російської опозиції, що вторгнення в Україну сталося задля підвищення рейтингу Путіна перед виборами-2024. Який нафіг рейтинг? Які з біса вибори?

Україна носить для автократа, що збожеволів, сакральну цінність, він будував плани щодо захоплення нашої країни з 2005 року. Спочатку економічними та політичними методами, а потім і військовими. І щоразу все зривалося.

Я вважаю, що зараз уже Путін психологічно готовий на все, аби не зазнати принизливої ​​поразки. Аж до застосування тактичної ядерної зброї.

Жодних моральних обмежень у нього немає. Обсмикнути його можуть лише сильні світу цього – насамперед США. Вони повинні дати зрозуміти Путіну, що і йому та Росії настане кінець, якщо тільки рука смикнеться до кнопки.

Крім того, Путін має повірити в цей сценарій, а враховуючи, що й у масштабні санкції та поразку від української армії він не вірив до упору, це може бути не так просто.

Тому наступного тижня, коли в Кремлі оголосять про анексію, Путін може подати знак, як він намагатиметься уникнути остаточного розгрому в Україні – лише за допомогою мобілізації або дійде до явного ядерного ультиматуму.

Але для нас нічого не змінюється. Це наша земля, і ми її продовжуватимемо відвойовувати, спираючись на допомогу союзників та ігноруючи терористів.

Тим більше, що загрози вже вийшли на рівень, на якому їм мають протистояти не ми, а найбільші держави світу. Упевнений, що вирішенням цих загроз зараз займаються на найвищому рівні.

Давайте встановимо спільну позицію про те, як дизайн для вебу розвивався і як ми могли б подолати розрив між кодом і дизайном.
Останні новини
Український поет увійшов в трійку культурних діячів року від німецького видання.

Український поет увійшов в трійку культурних діячів року від німецького видання.

Одна з найавторитетніших газет та онлайн-медіа Німеччини Frankfurter Allgemeine Zeitung оприлюднила рейтинг культурних діячів року, друге місце в якому посів український поет і прозаїк Сергій Жадан. Про це йдеться на офіційному сайті видання. Перш...

Патріот Донбасу

СБУ прийшла до УПЦ МП на Полтавщині: проводить безпекові заходи.

СБУ проводить безпекові заходи на об'єктах УПЦ (МП) у Полтавській області, йдеться про Мгарський Спасо-Преображенський чоловічий монастир Полтавської та Миргородської єпархії УПЦ та єпархіальне управління Кременчуцької та Лубенської єпархії УПЦ.

Українська правда

ПОТУЖНИЙ ПРИЛІТ по аеродрому Росії / ЗСУ вже відреагували.

ПОТУЖНИЙ ПРИЛІТ по аеродрому Росії / ЗСУ вже відреагували.

#новости #войнавукраине2022 #новостиукраины #новини​ #новинионлайн​ #новиниукраїни #новости​ #свежиеновости​ Оперативно про війну в Україні у нас в Telegram – У Повітряних силах ЗСУ 5 грудня вперше прокоментували "бавовну", яка завітала на аеродро...

Ворог вдарив по  енергетичній інфраструктурі Запоріжжя.

Ворог вдарив по енергетичній інфраструктурі Запоріжжя.

Підписатися на наш канал Відео: Ukrinform TV Підтримати нас: Найоперативніша стрічка новин з України та світу. Стисло ЗрозумілоВчасно #новиниУкраїни #нта #новинионлайн #новини #ЗСУ #news #новинисьогодні #warinukraine #RussiaUkraineWar #russianagre...

Ось як зараз звучить передова / Кадри з війни

Ось як зараз звучить передова / Кадри з війни

#новости #войнавукраине2022 #новостиукраины #новини​ #новинионлайн​ #новиниукраїни #новости​ #свежиеновости​ Оперативно про війну в Україні у нас в Telegram –

Запад испугался УДАРА по РОССИИ / Путину оказали услугу.

Запад испугался УДАРА по РОССИИ / Путину оказали услугу.

#новости #войнавукраине2022 #новостиукраины #новини​ #новинионлайн​ #новиниукраїни #новости​ #свежиеновости​ Оперативно про війну в Україні у нас в Telegram – На стриме в @FeyginLive Михаил Крутихин обсудил то, что Запад испугался мощного удара по...

В кінці січня чекають НАСЛІДКИ! Що сталось з російською нафтою?.

В кінці січня чекають НАСЛІДКИ! Що сталось з російською нафтою?.

#новости #войнавукраине2022 #новостиукраины #новини​ #новинионлайн​ #новиниукраїни #новости​ #свежиеновости​ Оперативно про війну в Україні у нас в Telegram – 5 грудня,набрали чинності червневі санкції ЄС, які передбачають повне припинення закупів...

️Відверта розповідь Валерії з Маріуполя про 100 ДНІВ в ОКУПАЦІЇ.

️Відверта розповідь Валерії з Маріуполя про 100 ДНІВ в ОКУПАЦІЇ.

#новости #войнавукраине2022 #новостиукраины #новини​ #новинионлайн​ #новиниукраїни #новости​ #свежиеновости​ Відео взято з каналу Оперативно про війну в Україні у нас в Telegram – Маріупольчанка Валерія пробула в зоні бойових дій, а потім в російс...