Польський екс-суперник Усика побажав українцеві поразки в бою з Гассієвим

Новое Время 3
Польський екс-суперник Усика побажав українцеві поразки в бою з Гассієвим

Польський важковаговик Кшиштоф Гловацький побажав поразки чемпіону світу за версіями WBC, WBO Олександру Усику в фінальному бою Всесвітньої боксерської суперсерії (WBSS) проти росіянина Мурата Гассієва.

Як сказав поляк в інтерв'ю RingPolska, у Гассієва і Усика приблизно рівні шанси на перемогу, оскільки у кожного з них є свої сильні сторони.

"Все буде залежати від того, як буде складатися поєдинок. Якщо Усик піде в розмін ударами, то може виявитися на настилі. Гассієв також неймовірно сильний, він здатний укласти Усика. Крім того, він непогано переміщається по рингу.

Але якщо Усик битиметься так само, як і зі мною - не рватиметься вперед, а працюватиме серіями ударів і швидко рухатиметься, - то тоді він може виграти за очками ", - розмірковує Гловацький.

Поляк хоче, щоб Гассієв переміг Усика, оскільки дуже хоче реванш проти українця. Саме в другому сезоні WBSS, на думку поляка, він може відбутися.

"Я сподіваюся, що в моїй вазі буде проведено ще один турнір WBSS. Тому я хочу, щоб Гассієв переміг Усика, а Олександр би потім взяв участь у ще одному сезоні Суперсеріі. Тоді у нас з ним міг би відбутися реванш. Цього я б хотів найбільше. Думаю, цей бій склався б по-іншому. У мене був би інший підхід, інші установки. Взагалі це моя мрія - реванш проти Усика ", - резюмував Гловацький.

У бою проти Гловацького Усик вперше завоював титул чемпіона світу. 18 вересня 2016 року у Варшаві українець переміг поляка одноголосним рішенням суддів.

Фінальний бій WBSS Усик - Гассієв відбудеться 21 липня в Москві. Пізніше стало відомо, що в контракті передбачений реванш, який пройде вже не на території РФ. Усик заявив, що збирається поїхати в Москву, щоб перемогти.

Сам Усик відмовлявся битися на території Росії, але пізніше заявив, що для нього немає різниці, де проводити поєдинок, хоча і вважає правильним битися в нейтральній країні.