Главком

«Главком» - всі новини України і світу. Свіжі новини політики, економіки, спорту та шоу-бізнесу.

https://glavcom.ua/

Милованов розповів, що буде з цінами на продукти на тлі енергетичної та економічної криз.

Додаткових чинників тиску на ціни немає

Підстав для помітного подорожчання продовольства всередині України наразі немає. Про це в етері токшоу «Право на владу» заявив колишній міністр економічного розвитку України Тимофій Милованов.

За словами економіста, попри те, що наразі наявні певні об’єктивні чинники дестабілізації фінансово-економічної ситуації в Україні, до того ж, РФ докладає зусиль до розхитування економічної ситуації, держава проходить кризовий момент краще, ніж у попередні рази, тому очікувати макроекономічної дестабілізації не слід.

«Тепер щодо цін. Якщо не буде паніки, ціни не виростуть. Якщо паніка буде – це питання інформаційної роботи, якщо залякування спрацює – тоді дійсно можуть бути проблеми. Економічних чинників для подорожчання якихось продуктів, щоб ціни зростали – немає», – вважає Тимофій Милованов.

Економіст також додав, що, на його думку, суттєвих економічних причин для зростання споживчих цін наразі немає.

«Є звичайно фундаментальні чинники, які по всьому світі у зв’яззку з пандемією відбуваються – велика інфляціія – ми очікуємо, шо вона буде тимчасовою. Але додаткових чинників тиску на ціни немає», – підсумував Тимофій Милованов.

Чемпіони повертаються з Ліги націй. Збірна України з водного поло повернулась до Львова.Наживо

Чемпіони повертаються з Ліги націй. Збірна України з водного поло повернулась до Львова.Наживо

З питань реклами: ntareklama@gmail.com Підписатися на наш канал

«Антиахметівський»  законопроєкт, Бюджет-2022, послання Зеленського: плани Ради на пленарний тиждень.

«Антиахметівський» законопроєкт, Бюджет-2022, послання Зеленського: плани Ради на пленарний тиждень.

Не лише порядок денний на наступний тиждень. Під час Погоджувальної ради парламенту народні обранці обговорили і ситуацію щодо відкриття кримінального провадження через допис журналіста Юрія Бутусова. Дивіться онлайн новини, токшоу, документальні ...

Брифінг 29.11.2021 Ярослав Железняк

Брифінг 29.11.2021 Ярослав Железняк

Брифінг народного депутата України Ярослава Железняка Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

Брифінг 29.11.2021 Павло Бакунець

Брифінг 29.11.2021 Павло Бакунець

Брифінг народного депутата України Павла Бакунця Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

Брифінг 29.11.2021 Руслан Стефанчук

Брифінг 29.11.2021 Руслан Стефанчук

Брифінг Голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж: #ТелеканалРада #Брифінг #Стефанчук

У Китаї заборонили зіркам хвалитися статками у соцмережах.

У Китаї заборонили зіркам хвалитися статками у соцмережах.

~ Підписатись на Вєсті ~ ~ Підписатись на Знаєм24 ~ 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал у Twitter – 24 Канал у Telegram – #24Канал