"Традиційна тенденція на ринку": гендиректор АТБ пояснив причини підвищення цін на продукти.

Керівник мережі АТБ переконує, що ціни піднімаються у всіх торгових мережах країни.

Ціни на продукти харчування у торговій мережі АТБ зросли лише на незначні позиції і пов'язано це із підняттям вартості закупівельних цін від постачальників.

Про це в ефірі суспільно-політичного ток-шоу "Право на владу" гендиректор корпорації АТБ Борис Марков.

За словами Маркова, здорожчання продуктів харчування наразі відбувається не лише у мережі АТБ. І це є звичною ситуацією на ринку в умовах надзвичайної ситуації.

"Хочу розвіяти кілька тез. По-перше, що подорожчання відбувається тільки у торговій мережі АТБ і не стосується інших учасників ринку. Насправді, це абсолютно недостовірна інформація. Подорожчання відбувається по усіх операторах і учасниках ринку, ми моніторимо і відстежуємо, готові ділитися і надавати цю інформацію. Це традиційна тенденція на ринку. І АТБ точно не росте більше і швидше, аніж інші", - сказав гендиректор АТБ.

Разом із тим, Марков погодився, що на певні позиції ціна дещо виросла, але це пов'язано із закупівлею у постачальників вже нової партії за іншою вартістю.

"Можливо за виключенням якихось незначних позицій. Яких у нас, в силу нашої системи роботи, обмежений товарний запас. Вони швидше за інші розкуповуються і ви змужені поповнювати їх вже за нинішніми цінами", - пояснив Марков.

Також, за його словами, у період ажіотажу в магазинах мережі покупці могли припустити, щоо відбулося підвищення цін, бо були відсутні традиційні акційні цінники. Відновити їх планують наступного тижня.

"У період ажіотажу, минулого тижня, ми були змушені відмовитися він нашої планової акційної активності. Тому покупці не побачили звичні кількасот позицій з істотним дисконтом цін на наших полицях. Але вже від наступного тижня ми частково плануємо відновлювати стандратну акційну активність", - сказав Марков.

Він також висловив думку, що проти компанії наразі відбувається планова атака, пов'язана із поширенням фейків.

"Однак сьогодні ми бачимо сплановану атаку на нашу компанію, пов'язану із поширенням напівправди, абсолютних фейків... На нашу думку, це несе небезпеку і продовольчій безпеці і спокою громадян. Кожен факт ми передаємо до компетентних органів і, я сподіваюсь, вони отримають відповідну оцінку", - підсумував Марков.

Новини по темі

Аслунд поділився думкою: як в США оцінили російський літак з «гуманітаркою» .

Навіть під час пандемії Росія активно займається пропагандою

3

Іноземці почали виводити валюту з України: що відбувається з курсом валют.

Зміцнення гривні тривали не довго. Вже 8 квітня її безготівковий курс знову почав падати, а долар подорожчав – додав 28 копійок, і міжбанк закрився в рамках 27,35-27,38 грн/$. Готівковий ринок відреагував трохи суттєвіше. Середній курс прода...

2

У США заперечують кризу, хоча кількість хворих на коронавірус велика - Аслунд.

Зараз в США щодня вмирає по тисячі осіб

1

Кабмін дав нові послаблення бізнесу: кому ще дозволили працювати в карантин.

Уряд вніс зміни до постанови щодо боротьби з коронавірусом

3 1

Україна обмежить імпорт електроенергії з Росії та Білорусі до нуля – подробиці.

Фактичне обмеження відбудеться на період карантину та 30 днів після нього

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie