Українська правда

«Українська правда» - новини про Україну

https://www.pravda.com.ua/

Німеччина націоналізує колишню «дочку» «Газпрому» – Spiegel.

Після націонлізації енергетичної компанії Uniper уряд ФРН планує подальші радикальні інтервенції на газовому ринку країни - там планують націоналізувати колишню дочірню структуру "Газпрому" SEFE (раніше називалася Gazprom Germania GmbH).

Про це пише Spiegel з посиланням на джерела.

Видання нагадує, що лише в середу федеральний уряд оголосив про придбання майже 100% найбільшого німецького імпортера газу Uniper.

"У компанії виникли проблеми через те, що Росія припинила постачання газу до Німеччини. Uniper водночас є постачальником для понад сотні муніципальних комунальних підприємств і великих компаній, а отже, відіграє ключову роль у газопостачанні Німеччини. Наразі Uniper змушений закуповувати газ на газовому ринку за високу вартість", - пише газета.

Як пише Spiegel, купівля SEFE захистить компанію від банкрутства. Крім того, це має допомогти німецькій газорозподільній компанії Verbundnetz Gas (VNG), яка мала контракт на постачання газу через колишню дочірню структуру "Газпрому".

Компанія нещодавно подала заявку на держпідтримку згідно із законом про енергетичну безпеку.

Spiegel зазначає, що націоналізація Sefe стане кроком на користь безпеки ФРН, і тому не передбачатиме компенсацій з боку німецької влади російській стороні. При цьому націоналізація відкриє шлях до додаткової допомоги компанії з боку держави.

Нагадаємо:

Уряд Німеччини планує збільшити капітал компанії Uniper на 8 млрд євро в рамках історичної угоди про націоналізацію газового гіганта та запобігання колапсу енергетичного сектора країни.

Економічна правда

For this year’s trends, we have gathered some of the classic as well as future features that we believe will be the biggest UX trends in 2022.
Останні новини
Українська правозахисниця отримала альтернативну Нобелівську премію.

Українська правозахисниця отримала альтернативну Нобелівську премію.

Голова українського "Центру громадянських свобод" (ЦГС) Олександра Матвійчук стала лауреаткою премії "За правильний спосіб життя", яку ще називають альтернативною Нобелівською премією. Про це повідомляє Deutsche Welle. "Шведський фонд Right Liveli...

Патріот Донбасу

На Київщині почали демонтаж багатоповерхівок, які зруйнували російські окупанти.

На Київщині почали демонтаж багатоповерхівок, які зруйнували російські окупанти.

Величезну кількість будівель в Ірпені було зруйновано або пошкоджено внаслідок обстрілів з боку російських військ. Про це повідомляє VGORODE. Будинки, які підлягали ремонту, поступово відновлювали, а ось зовсім непридатні для життя тривалий час ст...

Патріот Донбасу

Іспанія долучилася до позову України проти РФ щодо геноциду в суді ООН.

Іспанія в четвер стала останньою державою, яка вирішила долучитися до позову України проти Росії за Конвенцією про запобігання злочину геноциду та покарання за нього, який розглядає Міжнародний суд ООН.

Українська правда

Режим путина ждут изменения, – ЯКОВИНА @Ivan Yakovina.

Режим путина ждут изменения, – ЯКОВИНА @Ivan Yakovina.

Наш канал со стримами – Политический обозреватель Иван Яковина во время стрима на ютубе 24 канала предположил, что режим владимира путина ждут изменения. По его словам, В частности, у Евгения Пригожина большие политические амбиции. Читайте также к...

ЯКОВИНА о протестах в РФ: Все изменит только бунт @Ivan Yakovina.

ЯКОВИНА о протестах в РФ: Все изменит только бунт @Ivan Yakovina.

Наш канал со стримами – Политический обозреватель Иван Яковина во время стрима на ютубе 24 канала прокомментировал протесты в россии из-за объявления мобилизации. Читайте также к теме на сайте:

Буде НОВА НИЗКА погроз путіна / Хитрі плани росії

Буде НОВА НИЗКА погроз путіна / Хитрі плани росії

В ефірі 24 каналу політолог Тарас Загородній говорив про витоки на "Північних потоках" та нові погрози росії. Читайте до теми на сайті:

НЕВЗЛИН о подписании путиным аннексии

НЕВЗЛИН о подписании путиным аннексии

Наш канал со стримами – В россии готовятся к аннексии украинских территорий. Уже 30 сентября кремль может объявить о присоединении оккупированных территорий Украины. Российско-израильский бизнесмен Леонид Невзлин во время стрима на ютубе 24 канала...

На РФ знову завели шарманку про  «войну с НАТО»

На РФ знову завели шарманку про «войну с НАТО»

Російські пропагандисти не втомлюються заявляти, що нібито "воюють" з НАТО. В мережі поширили нове відео Варто прочитати на сайті:

Арестович о заседании Путина 30 сентября / Чего ждать? @Alexey Arestovych.

Арестович о заседании Путина 30 сентября / Чего ждать? @Alexey Arestovych.

В Кремле готовят подписание "договора о вхождении новых территорий". Алексей Арестович ответил, что ждать от заседания Владимира Путина. Читать к теме: