Українська правда

«Українська правда» - новини про Україну

https://www.pravda.com.ua/

Понад 77% внутрішніх переселенців відчувають позитивне ставлення до себе.

В Україні наприкінці осені знизився рівень міграції – більшість людей у жовтні-листопаді хотіли залишатися там, де й жили.

За результатами опитування, 91% респондентів не планують переїжджати з нинішнього місця проживання. Про це йдеться у дослідженні, проведеному Київським міжнародним інститутом соціології.

Серед тих, хто все ж збирається переїжджати, 71% говорять про переїзд у межах України (найбільше – на захід України або "додому"), і тільки 20% – за кордон.

Значна міграція у перші місяці повномасштабної війни, згідно з результатами опитування, не викликала великої соціальної напруги в громадах.

Фото: КМІС

72% постійних мешканців і мешканок громад, куди переселялися українці, позитивно ставляться до внутрішньо переміщених осіб (ВПО).

Тільки 6% ставляться до переселенців негативно, а інші – нейтрально. 4 з 5 (81,8%) опитаних допомагали переселенцям у своїй громаді.

При цьому 77,5% переселенців відчувають позитивне ставлення до себе, лише 3% – негативне, а інші переселенці говорять про нейтральне ставлення до себе.

Більшість постійних мешканців громад ( 72% ) кажуть, що співчувають переселенцям через те, що ті опинились у важкій ситуації. 69,2% ВПО відчувають до себе співчуття.

"Це неймовірний показник здатності громад допомагати людям. А взаємне позитивне ставлення одне до одного постійних жителів громад і ВПО демонструє, що в цих скрутних умовах гартується нове єдине українське суспільство, здатне співчувати, допомагати і спільно долати найбільші виклики", – каже заступник Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Павло Козирєв.

69,2% ВПО відчувають до себе співчуття

Нагадаємо, у червні соціологи Info Sapiens виявили, що 61% опитаних українців позитивно ставляться до переселенців у своєму населеному пункті.

Також раніше 49% переселенців на Львівщині казали про дуже позитивне ставлення до себе, а 32% – скоріше позитивне.

КМІС проводив опитування у жовтні-листопаді 2022 року на замовлення Програми Ради Європи "Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні" у співпраці з Міністерством розвитку громад та у координації з Мінреінтеграції.

Дослідження проводилося на всій території України, крім територій, які були вже тимчасово окупованими станом на 23 лютого 2022 року.

Для аналізу використовувалися дві вибірки: загальноукраїнська (2 тисячі респондентів) та внутрішньо переміщені особи (701 інтерв’ю).

Похибка не перевищує 2,4% для всеукраїнської вибірки і 4,1% для вибірки ВПО.

Оптимізувати рутинні процеси допоможе використання плагінів. Ну а ми допоможемо в їх пошуку.
Останні новини
Президент Європарламенту про російську ядерну зброю в Білорусі: «Ми повинні бути готові до всього».

Президент Європарламенту про російську ядерну зброю в Білорусі: «Ми повинні бути готові до всього».

Президент Європейського парламенту Роберта Мецола закликала бути готовими до будь-якого розвитку подій після того, як російський диктатор Путін оголосив про розгортання тактичної ядерної зброї на території Білорусі. Про це вона заявила в інтерв...

Патріот Донбасу

Лукашенко почав лякати, що НАТО планує вторгнутись в Білорусь.

Лукашенко почав лякати, що НАТО планує вторгнутись в Білорусь.

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко у посланні білоруському народу заявив, що країни НАТО готуються до вторгнення на білоруську територію. Джерело: Лукашенко у посланні білоруському народу та національним зборам Пряма мова Лука...

Українська правда

Українська держава не переслідує православ'я, це наративи москви -  Тарас Батенко.

Українська держава не переслідує православ'я, це наративи москви - Тарас Батенко.

Тарас Батенко, народний депутат України, співголова депутатської групи "Партія "За майбутнє" Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж: #ТелеканалРада #Батенко

Україна щодня протистоїть російським хакерським атакам -  Володимир Кондрашов.

Україна щодня протистоїть російським хакерським атакам - Володимир Кондрашов.

Володимир Кондрашов, речник Держспецзв’язку Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж: #ТелеканалРада #Кондрашов

Зміни у БАХМУТІ за ранок / Окупанти записали ВІДЕОЗВЕРНЕННЯ.

Зміни у БАХМУТІ за ранок / Окупанти записали ВІДЕОЗВЕРНЕННЯ.

Російські окупаційні війська продовжують вести наступальні дії на Сході України. Окупанти зосередили свої сили на 5 напрямках. Найзапекліші бої у Бахмуті. Станом на ранок 31 березня військові розповіли про нову тактику росіян. В окупантів є завдан...

Скабеева призналась в эфире – все БОЯТСЯ контрнаступления Украины @RomanTsymbaliuk.

Скабеева призналась в эфире – все БОЯТСЯ контрнаступления Украины @RomanTsymbaliuk.

Роман Цимбалюк рассказал о последней истерике пропагандистов в эфире. Весь мир обсуждает вероятное скорейшее контрнаступление Украины, Россия же в этот момент не скрывает, что очень боится. Читайте к теме на сайте: Не пропусти найоперативніші нови...

Стабілізаційний пункт під Бахмутом: як українські медики рятують бійців ЗСУ.

Стабілізаційний пункт під Бахмутом: як українські медики рятують бійців ЗСУ.

Російські війська продовжують наступати в Бахмутському районі Донецької області. Там точаться важкі бої. Наш кореспондент побував в одному зі стабілізаційних пунктів неподалік Бахмута, куди привозять поранених українських військових. Відео телекан...

ПАНІКА через мобілізацію на Росії / Втрати армії Путіна ШОКУЮТЬ росіян / Спалахне БУНТ?.

ПАНІКА через мобілізацію на Росії / Втрати армії Путіна ШОКУЮТЬ росіян / Спалахне БУНТ?.

Військовий аналітик Денис Попович в ефірі 24 каналу прокоментував наміри російської влади розпочати велику військову кампанію. Водночас він розповів про те, що гарбники планують набрати додатково 400 тисяч військових. Читайте більше на сайті - Не ...