Імунітет до COVID-19 є тільки у кожного п'ятого українця.

Про це свідчать результати дослідження, проведеного Київською школою економіки, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Імунітет мають не більш ніж 20% українців, заповнені 40% реанімаційних ліжок. Моделювання KSE спростовує поширену хибну думку про те, що Україна скоро отримає природний колективний імунітет до SARS-CoV-2. Для цього мінімум 70% населення мають перехворіти. Україні слід терміново посилити систему виявлення (тестування й відстеження контактів), щоб вчасно відреагувати на можливий новий спалах, загроза якого посилюється новими видами вірусу і стабільно високою завантаженістю реанімації пацієнтів із COVID-19 ", - заявив керівник Центру економіки охорони здоров'я KSE Павло Ковтонюк.

За оцінками KSE, на цей час в Україні перехворіли COVID-19 орієнтовно 13-20%, серед медпрацівників цей показник становить 13,4%.

У KSE зазначили, що найкритичніша ситуація з поширенням COVID-19 в Україні - в Закарпатській області. У зоні ризику - Івано-Франківська та Чернівецька області.

Експерти школи також підкреслили, що в Україні, як і раніше, високий показник позитивних випадків серед усіх протестованих - 18%.

У KSE вважають, що Івано-Франківська, Закарпатська й Чернівецька області можуть стати епіцентрами нового спалаху COVID-19, у цих регіонах нові госпіталізації вже тривалий час перевищують виписку пацієнтів на 20-70%, тоді як минулого тижня загалом в Україні госпіталізували й виписали з лікарень приблизно однакову кількість пацієнтів із COVID-19.

Цензор.НЕТ

«Цензор.НЕТ» - останні новини дня в Україні та світі. Найсвіжіші новини зібрані на сайті censor.net

https://censor.net/ua

Новини по темі
Львівська райрада достроково припинила повноваження депутата Любицького, який продав канал медіахолдингу Медведчука.

Львівська райрада достроково припинила повноваження депутата Любицького, який продав канал медіахолдингу Медведчука.

Вчора, 5 березня, під час планарного засідання Львівська районна рада проголосувала за дострокове припинення повноважень депутата від ВО "Свобода" Романа Любицького, який продав канал "Перший незалежний" групі кума Путіна Медведчука.

Цензор.НЕТ

Судді Майдану можуть отримати посади у ВРП, Честь і НЕчесть.

Судді Майдану можуть отримати посади у ВРП, Честь і НЕчесть.

Україні необхідні прозорі та об'єктивні інституції, які забезпечуватимуть добір суддів, скрупульозно перевірятимуть їх на доброчесність та професійність. Водночас тих, хто порушить правила суддівської етики чи інші норми законодавства – позбавляти...

«Заповіт» Шевченка став останньою краплею для арешту/Мирослав Маринович/Шевченківські дні/Без гриму.

«Заповіт» Шевченка став останньою краплею для арешту/Мирослав Маринович/Шевченківські дні/Без гриму.

Президент Зеленський – більшовик чи націоналіст? Чи буде вакцинуватися від Covid-19 Мирослав Маринович? Чи змінила пандемія суспільство? Відверті відповіді на ці та інші питання - вже зараз від Мирослава Франковича Мариновича: правозахисника, публ...

Навчив  «Мрію»  літати: історія легендарного пілота-випробувача ДП  «Антонов»  - Невигадані історії.

Навчив «Мрію» літати: історія легендарного пілота-випробувача ДП «Антонов» - Невигадані історії.

За один день він став легендою. Коли як командир екіпажу підняв у небо найбільший у світі літак – Ан-225 "Мрія". Його ім’я записане у Книгу Рекордів Гіннеса. Як пілота, який встановив сотні рекордів в одному польоті. Він першим полетів у комерційн...

Акція на захист Гостиного двору, з вимогою до уряду негайно рятувати будівлю!.

Акція на захист Гостиного двору, з вимогою до уряду негайно рятувати будівлю!.

Такое грязное слово товарищ 060321

Такое грязное слово товарищ 060321

Рабінович, ЛГБТ та  «русский мир» : гучні факти про агента впливу, Чесна політика.

Рабінович, ЛГБТ та «русский мир» : гучні факти про агента впливу, Чесна політика.

В українському парламенті є свій Остап Бендер – людина з наново переписаною біографією. Ідеться про депутата від ОПЗЖ Вадима Рабіновича. Він ризикує на власній шкірі відчути, як держава має захищати свої інтереси від колаборантів та зрадників. Чит...