Компанія №1 на ринку праці: понад 1 млн людей за день подали заявки на роботу в Amazon.

Понад 1 млн людей подали заявки на роботу в Amazon у ході Amazon Career Day, повідомляє Businesswire.

Віртуальний захід залучив охочих з більш ніж 170 країн світу. Понад 220 000 претендентів відвідали сайт заходу і мали можливість отримати пораду від генерального директора Amazon Енді Яссі , топ-менеджера Уолл-стріт Карли Харріс , автора бестселерів New York Times Девіда Епштейна і багатьох інших.

Компанією було відкрито 40 000 вакансій на корпоративних і технічних посадах і 125 000 вакансій в операційній мережі Amazon. Деякими з найпопулярніших вакансій серед претендентів на технічні посади були розробники програмного забезпечення, ІТ, інженери підтримки і управління операціями.

Протягом 24 годин понад 2000 рекрутерів Amazon запропонували учасникам 30 000 індивідуальних занять з кар'єрного навчання, незалежно від того, чи хочуть вони працювати в Amazon або в іншому місці.

«Ми знаємо, що багато людей шукають роботу прямо зараз, і багато інших сподіваються змінити свою кар'єру. Ми приділяємо цьому пильну увагу, і ми відчуваємо себе унікальними, щоб допомогти – не тільки через десятки тисяч відкритих вакансій, але і через можливість, яку ми пропонуємо людям для побудови кращої кар'єри», – сказала Бет Галетті , старший віце-президент Amazon з питань People eXperience and Technology.

Всі учасники, найняті в якості штатних співробітників, що працюють на повну ставку, отримуватимуть однакові основні пільги, незалежно від їх ролі, включаючи медичне страхування, починаючи з першого дня, і до 20 тижнів оплачуваної відпустки по догляду за дитиною.

Нещодавно LinkedIn назвав Amazon компанією №1, в якій американці хочуть працювати і розвивати свою кар'єру. Зараз інтернет-ритейлер займає друге місце в списку найкращих роботодавців світу за версією Forbes і в списку найбільш шанованих компаній світу за версією Fortune.

Нагадаємо, Amazon підвищить зарплату до $18 за годину і найме ще 125 000 працівників.

Mind.ua

«Mind.ua» - читайте актуальні новини економіки на сайті Mind.ua. Головні новини фінансів за сьогодні. Останні новини бізнесу. Свіжі новини валютного ринку. Новини стартапів та бізнес ідеї

https://mind.ua/

Із засідання Комітету з питань молоді і спорту 20.10.2021

Із засідання Комітету з питань молоді і спорту 20.10.2021

Із засідання Комітету з питань молоді і спорту Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

Україна може отримати нові ракети з Великої Британії.

Україна може отримати нові ракети з Великої Британії.

Україна та Велика Британії ведуть переговори про продаж зброї. Мовиться про продаж морських ракет класу "земля – земля", розроблених MBDA UK. Читати на сайті: 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал у Twitter – 24 К...

Із засідання Комітету з питань організації державної влади 20.

Із засідання Комітету з питань організації державної влади 20.

Із засідання Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших ...

Флешмоб з піснею про Бандеру, мільярд євро за вакцинацію, Регіон.

Флешмоб з піснею про Бандеру, мільярд євро за вакцинацію, Регіон.

У свіжому випуску "Регіон.ЮЕЙ" за 21 жовтня 2021 – молодь підхопила пісню "Батько наш – Бандера", тож флешмоб з її виконанням набуває популярності. Співробітник Укрпошти вимагає відшкодувати мільйон євро, якщо після вакцинації у нього з'являться п...

Із засідання Комітету з питань свободи слова 20.10.2021

Із засідання Комітету з питань свободи слова 20.10.2021

Із засідання Комітету з питань свободи слова Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

Глава ОБСЄ закликала негайно розблокувати місію на Донбасі.

Глава ОБСЄ закликала негайно розблокувати місію на Донбасі.

Глава ОБСЄ Анн Лінде відреагувала на блокування Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ на Донбасі. Вона закликала негайно усунути всі перешкоди. Читати на сайті: 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал у Twitter – 24...