Дзеркало Тижня

«Дзеркало Тижня» - Останні новини України й світу. Лише достовірні новини політики, економіки, світу, культури й науки.

https://zn.ua/ukr/

Російський букмекер в Україні: Зеленський доручив Шмигалю розібратися з ліцензіями для 1xBet.

Компанія з російським капіталом досі працює в Україні. Чи законно – під питанням.

Президент України Володимир Зеленський дав завдання Прем’єр-міністру Денису Шмигалю провести перевірку роботи російського букмекера 1xBet в Україні та розв'язувати питання з забороною його роботи в країні. Про це йдеться в офіційній відповіді президента не петицію з вимогою заборонити роботу цього оператора букмекерських послуг.

У петиції, зокрема, наголошується на необхідності проведення Комісією з регулювання азартних ігор та лотерей (КРАІЛ) перевірки роботи російського оператора азартних ігор ТОВ «Твоя беттінгова компанія», що працює під брендом 1xBet в Україні. Також у петиції, яка зібрала майже 26,5 тис. просять заблокувати роботу сайту компанії на території України та анулювати всі видані їй ліцензії на проведення букмекерської діяльності та діяльності онлайн-казино.

В своїй відповіді на петицію Зеленський доручив Шмигалю разом з правоохоронними органами з’ясувати законність роботи 1xBet разом з правоохоронними органами. Президент звернув увагу, що умовами ліцензування операторів азартних ігор введено обмеження на ліцензування заявників, які контролюються резидентами держав, що здійснюють збройну агресію проти України.

Читайте також: Члена Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей викрито на отриманні 90 тисяч доларов США

Враховуючи це, а також те, що ТОВ «Твоя беттінгова компанія» надала в КРАІЛ документи про роботу під торгівельною маркою 1xBet, яка зареєстрована на кіпрську фірму Navasard Limited та громадянам РФ Роману Семіохіну, Сергію Каршкову та Дмитру Казоріну, виходить, що КРАІЛ не мала права надавати ліцензії ці компанії.

Нагадаємо, ця петиція набрала необхідну кількість підписів усього з 7 днів і питання законності роботи 1xBet в Україні логічно мало дійти до президента. Попри це правоохоронні органи практично не діють в питанні перевірки російського оператора азартних ігор . Хоча стосовно службових осіб ТОВ «Твоя беттінгова компанія» ще 27 квітня поліція відкрила кримінальне провадження за двома статтями – шахрайство і фінансування дій, спрямованих на насильницьку зміну кордонів України або повалення конституційного ладу або захоплення державної влади. Однак, в Подільській окружній прокуратурі Києва ніяких результатів досягнуто не було.

Related video

Журналісти припускають, що за гальмуванням у цих справах може стояти куратор грального бізнесу в Україні Борис Баум, якого підозрюють у зв'язках із заступником голови Держдуми РФ і спецпредставником Володимира Путіна Олександром Бабаковим

Підготував/ла : Юлія Лавришин
Here are 10 practical recommendations and tips from Goldweb Solutions that we use in our practice.
Останні новини

Путін більше хоче утримати окупований південь України, а не Луганщину – ISW.

Ймовірно російський диктатор Володимир Путін більше зацікавлений у тому, аби утримати окупаційний режим на території Запорізької та Херсонської областей, а не "захистити" позиції росіян на Луганщині. 

Українська правда

За вступ України в НАТО вже 3/4 країн Альянсу, – ДАВИДЮК @Микола Давидюк.

За вступ України в НАТО вже 3/4 країн Альянсу, – ДАВИДЮК @Микола Давидюк.

Наш канал зі стрімами – Україна подала заявку на вступ до НАТО за пришвидшеною процедурою. Політолог Микола Давидюк під час стріму на ютубі 24 каналу розповів, скільки країн-членів можуть бути за вступ. Зауважте:

АРЕСТОВИЧ: В штабах РФ срач! Они ненавидят друг друга @Alexey Arestovych.

АРЕСТОВИЧ: В штабах РФ срач! Они ненавидят друг друга @Alexey Arestovych.

Минобороны России признало свое поражение в Лимане. По мнению Алексея Арестовича, таких случаев будет еще больше, поскольку в штабах на местах полный хаос и беспорядок. Читайте к теме:

3 16

Самый страшный кошмар 300922

Самый страшный кошмар 300922

Подпишитесь на Patreon Doctor Faust Doctor Faust2

Есть ради чего 300922

Есть ради чего 300922

Подпишитесь на Patreon Doctor Faust Doctor Faust2

Результати важливого ОПИТУВАННЯ про НАТО

Результати важливого ОПИТУВАННЯ про НАТО

Серед українців провели важливе опитування щодо потенційного вступу України до НАТО. Є певні цифри. Зверніть увагу на сайті:

1 27

Як росіянам згодують втрату Лиману? ДАВИДЮК @Микола Давидюк.

Як росіянам згодують втрату Лиману? ДАВИДЮК @Микола Давидюк.

Наш канал зі стрімами – Українські захисники підняли державний прапор у Лимані. Політолог Микола Давидюк під час стріму на ютубі 24 каналу припустив, як заговорять пропагандисти до росіян після поразки. Важливо: