За пропуски учнями шкільних занять будуть штрафувати батьків – подробиці.

У постанові Кабінету міністрів України № 684 йдеться, що батьків школярів зобов'яжуть платити штрафи за систематичні пропуски шкільних занять своїх дітей. Про таке повідомляє "РБК-Україна".

У документі зазначають, що за відсутності учнів, які не досягли повноліття, на навчальних заняттях протягом 10 робочих днів поспіль з невідомих причин або без поважних причин, навчальний заклад невідкладно зобов'язане надати інформацію службі у справах дітей, а ті, за необхідності – повідомити поліцію.

Слід зазначити, що поважною причиною для відсутності дитини в школі є хвороба, відпочинок з батьками або інші сімейні обставини. У такому випадку один з батьків зобов'язаний повідомити шкільну установу про те, що дитина буде відсутній і надати письмову заяву.

Якщо дитина не відвідувала уроки з причини хвороби звертався до лікаря – то доказом поважної причини може стати медична довідка. Якщо ж такої немає – то потрібно заява від батька або матері про те, що у відповідний період дитина перебувала вдома під їх наглядом.

Однак, якщо ж дитина пропускає заняття без поважної причини, то за законом батьків можна притягнути до адміністративної відповідальності.

Такі справи будуть розглядати на засіданнях суду. У перший раз суд може призначити попередження або штраф у розмірі від 850 гривень до 1700 гривень.

Якщо ситуація повториться, то батькам загрожує серйозний штраф у розмірі від 1700 гривень до 5100 гривень, без урахування судового збору.

Як повідомляв 5.UA, у фоє черкаської школи №29 розпилили газову суміш, унаслідок чого 20-х учнів госпіталізували до лікарні.

Новини по темі

Коломойський не сплачуватиме борг розміром 7,5 млрд «ПриватБанку» – ЗМІ.

Підставами для такого судового рішення стало те, що "спірними умовами кредитних договорів фактично визначено додаткову плату, що створило ситуацію подвійної оплати за користування кредитом"

1 1

Прикордонники ліквідували канал нелегальної міграції турків до країн ЄС.

Як повідомили Гал-інфо у прес-службі ДПСУ, прикордонники виявили та ліквідували чергову спробу налагодження стійкого каналу переправлення нелегальних мігрантів через Україну до країн ЄС.

1

До українських ВМС включили два американські катери.

Судна мають водотоннажність 169 тонн.

1 2

Відкоригований Зеленським законопроєкт запровадить ринок тільки для олігархів – Ар'єв (Відео).

На думку народного депутата, відсутність іноземців зробить ціну на землю дешевою

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie