Тиждень

«Тиждень» - новини в Україні, економіка, політика, культура, новини в світі, об'єктивно та ексклюзивно про головні події в Україні та світі, Тиждень.ua

https://tyzhden.ua/

AJ:Три китайські гіга-корпорації покинуть Нью-Йоркську фондову біржу, натомість їх акції торгуватимуться в Гонконзі.

У п'ятницю три державні китайські корпоративні гіганти оголосили про плани вилучити свої акції з Нью-Йоркської фондової біржі. Це посилює фінансовий розрив між двома найбільшими світовими економіками в розпал суперечки щодо аудиту компаній.

PetroChina Ltd, China Life Insurance Ltd і China Petroleum & Chemical Co не згадували про аудиторську суперечку чи американсько-китайську напруженість щодо Тайваню, безпеки, технологій і прав людини.

Компанії в подібних одна на одну заявах, опублікованих з інтервалами в 30 хвилин, посилалися на малий обсяг торгів їхніми акціями в Нью-Йорку. Вони сказали, що акції все ще будуть торгуватися в Гонконзі, який відкритий для некитайських інвесторів.

Вашингтон попередив, що китайські компанії, включаючи Alibaba Group, найбільшу компанію електронної комерції в світі, можуть бути змушені залишити фондові біржі США, якщо Пекін відмовиться дозволити регуляторам ознайомитися зі звітами своїх корпоративних аудиторів.

Американська влада також заявила, що інші уряди погодилися на цей крок, якого вимагає законодавство США, а Китай і Гонконг є єдиними сторонами, які відмовились. Китай заявляв, що переговори прогресують, але офіційні особи США стверджують, що важливі проблеми не вирішені.

Згідно з указом тодішнього президента Дональда Трампа від листопада 2020 року, американцям також заборонено інвестувати в акції, облігації та інші цінні папери десятків компаній, які, за словами Пентагону, можуть підтримувати військові розробки Китаю. Трьох компаній, які оголосили про відхід з ринків США в п'ятницю, немає в цьому чорному списку.

Оголошення в п’ятницю слідує за кроками китайських компаній, які збільшують роль Гонконгу як хабу для зв’язку їх з іноземними інвесторами.

10 червня найбільший у Китаї сервіс із замовлення поїздок Didi Chuxing залишив Нью-Йоркську фондову біржу та приєднався до Гонконгської біржі. У липні Alibaba оголосила про плани підвищити статус своїх акцій, що торгуються в Гонконзі, щоб зробити їх доступними для інвесторів з материка.

Китайський регулятор цінних паперів заявив, що їхнє рішення покинути фондовий ринок США «ґрунтується на їхніх власних комерційних міркуваннях». У короткій заяві він пообіцяв «підтримувати комунікацію» з іноземними регуляторами для «спільного захисту законних прав та інтересів підприємств та інвесторів».

Біржі в Гонконзі та Шанхаї є «сильними альтернативами», які можуть «задовольнити вимоги компанії щодо збору коштів», йдеться в повідомленні PetroChina.

Приватні компанії, включаючи Alibaba, залучали мільярди доларів на американських біржах, тому що вони були в основному відключені від китайської фінансової системи, яка обслуговує державні компанії.

Для державних компаній іноземні фондові біржі мають менше значення. Акції, якими торгують у Китаї чи Гонконзі, зазвичай становлять більшу частину їх ринкової вартості.

У січні 2021 року Нью-Йоркська фондова біржа оголосила про плани припинити торгівлю акціями трьох основних державних телефонних операторів Китаю згідно з наказом Трампа. Біржа тимчасово відкликала план, але пізніше заявила, що виключення буде продовжено.

A design framework is a collection of documents, articles, examples, code snippets, screenshots, design guidelines, components, philosophies, and o...
Останні новини
Нові 10 гривень: в Україні видаватимуть монети присвячені ТРО.

Нові 10 гривень: в Україні видаватимуть монети присвячені ТРО.

Монета на честь територіальної оборони. Нацбанк презентував першу обігову пам'ятну монету номіналом 10 гривень. На ній викарбували гасла і логотипи військовослужбовців територіальної оборони. У нацбанку таким чином хочуть щодня нагадувати українця...

️Симоньян ВКОЛОЛИ сыворотку правды / Медведев БОЛЕЕТ? @NEXTA Live.

️Симоньян ВКОЛОЛИ сыворотку правды / Медведев БОЛЕЕТ? @NEXTA Live.

Видео взято из ютуб-канала NEXTA Live Симоньян призвала говорить правду, а Медведев болен? Об этом в выпуске "А я вам сейчас покажу".

Зустріч звільнених азовців з родинами: неймовірно сильне відео.

Зустріч звільнених азовців з родинами: неймовірно сильне відео.

У Туреччині захисники "Азовсталі", нещодавно звільненими з російського полону, зустрілися зі своїми родинами. Зверніть увагу:

Завдяки іранським  «балалайкам»  стали спливати коригувальники вогню в Одесі – Братчук.

Завдяки іранським «балалайкам» стали спливати коригувальники вогню в Одесі – Братчук.

Останні новини України. Оперативні актуальні новини війни і фронту. Трансляція наживо // Друзі! Наші журналісти ризикують на фронті, щоб ви, наші глядачі, підписники і весь світ дізналися правду про звірства російської "армії" в Україні. Відкрито ...

️Подоляк і Мельник потужно відповіли Маску

️Подоляк і Мельник потужно відповіли Маску

Стеж за новинами в Telegram 24 каналу - Радник глави Офісу Президента України Михайло Подоляк у своєму твітері відповів Маску списком власних пропозицій. Зверніть увагу на сайті:

Ілон Маск втрапив у скандал

Ілон Маск втрапив у скандал

Стеж за новинами в Telegram 24 каналу - Засновник компаній Tesla і Spacex Ілон Маск опублікував у своєму твітері низку твітів із припущеннями "найімовірнішого" закінчення війни Росії проти України. Варто прочитати на сайті: