Податкова підрахувала надходження до зведеного бюджету України.

Надходження до зведеного бюджету України, які контролюються Державною податковою службою (ДПС), в січні-серпні 2019 року склали 482,9 млрд грн, що на 73,5 млрд грн, або на 17,9%, більше показника за аналогічний період 2018 року.

Про це повідомила прес-служба ДПС.

Читайте також: Мінфін автоматизує складання держбюджету

За вказаний період надходження до державного бюджету зросли порівняно з січнем-серпнем минулого року на 16,6% – до 309,5 млрд грн, а надходження в місцеві бюджети – також збільшилися на 20,5%, до 173,4 млрд. грн.

Зокрема, в розрізі основних платежів у січні-серпні поточного року збільшилися надходження податку і збору на доходи фізичних осіб – на 21,8%, рентної плати за користування надрами – на 23%, податку на прибуток підприємств – на 3%.

Новини по темі

Для автомобілів з ГБО запровадять спеціальний техогляд.

У МВС запропонували запровадити для транспортних засобів з ГБО регулярне проведення обов’язкового технічного контролю (ОТК).

3

Мінсоцполітики роз'яснило ініціативу про компенсацію за борги з зарплат.

Міністерство соціальної політики України дало роз'яснення щодо законопроекту про зміни до порядку компенсацій за затримку у виплатах.

1

Податкова назвала випадки, коли річна декларація не подається.

З 1 січня розпочалась кампанія декларування громадянами доходів, отриманих протягом 2019 року.

1

Три способи подати декларацію про майновий стан і доходи.

З 1 січня стартувала кампанія декларування громадянами доходів.

1

Пенсії в Україні: як зробити перерахунок виплат

Користувачу треба зареєструватися на Порталі ПФУ.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie