Університет Драгоманова знайшов ненависть та образи у лекціях своєї викладачки.

У онлайн-лекціях викладачки Євгенії Більченко, яка назвала закон про мову "опухлим лімфовузлом" у хворому тілі американської колонії, знайшли низку порушень.

Зокрема, комісія виявила використання мови ненависті, образи на адресу колег та порушення законів України, повідомляє Укрінформ.

Аналіз матеріалів, які Більчено використовувала під час дистанційного навчання, проводила робоча група Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

В університеті кажуть, що знайшли у лекціях викладачки помилки, які "ставлять під сумнів володіння професоркою необхідними для викладання знаннями ".

Члени робочої групи зафіксувала порушення кількох законів України: "Про вищу освіту", "Про освіту", "Про забезпечення функціонування української мови як державної" та статуту університету.

Зазначається, що частина лекцій, які професорка прочитала студентам і оприлюднила на YouTube-каналі, були російською мовою.

Євгенія Більченко. Фото взято зі сторіни у Facebook.

"Також виявлено факти словесного паплюження колег-культурологів, образи гідності колег та ідейних опонентів, використання мови ненависті професором Більченко під час лекцій для студентів бакалаврату та магістратури" , – додають в університеті.

Після перевірки лекцій Більченко, робоча група порекомендувала ректору створити комісію для аналізу всіх напрямів роботи кафедри культурології та філософської антропології.

До нової комісії пропонують залучити незалежних фахівців, які не працюють в університеті.

Поки роботи Більченко не проаналізують незалежні експерти, декану факультету філософії та суспільствознавства Івану Дроботу рекомендують також тимчасово відсторонити її від виконання посадових обов'язків.

Зазначається, що Євгенію Більченко відсторонили від викладання ще 1 лютого.

Нагадаємо, що викладачка Євгенія Більченко у своїх дописах у соцмережі назвала Україну "американською колонією ", а себе – представницею "російської цивілізації".

Такі заяви викладачки викликали обурення в соцмережі, а частина студентів та викладачів висловилась за звільнення Більченко.

Вас також може зацікавити:

Львіський викладач, який показував студентам картинки з порно, більше не зможе навчати за цією "методикою"

Викладачку, яка назвала закон про мову "опухлим лімфовузлом", відсторонили від викладання

На російську мову в школах Києва багато скаржаться – мовний омбудсмен

На уроках – українською, а на перерві – російською. У школах трапився мовний парадокс

Ми хочемо тримати з вами зв'язок. Будемо раді бачитися і спілкуватися з вами на наших сторінках у Facebook та у Twitter .

А якщо хочете бути в курсі лише новин та важливої інформації про здоров'я, підписуйтесь на нашу Facebook-групу про здоров'я та здоровий спосіб життя.

Також ми ведемо корисний Telegram-канал " Мамо, я у шапці! ".

Українська правда

«Українська правда» - новини про Україну

https://www.pravda.com.ua/

Новини по темі
Судді Майдану можуть отримати посади у ВРП, Честь і НЕчесть.

Судді Майдану можуть отримати посади у ВРП, Честь і НЕчесть.

Україні необхідні прозорі та об'єктивні інституції, які забезпечуватимуть добір суддів, скрупульозно перевірятимуть їх на доброчесність та професійність. Водночас тих, хто порушить правила суддівської етики чи інші норми законодавства – позбавляти...

«Заповіт» Шевченка став останньою краплею для арешту/Мирослав Маринович/Шевченківські дні/Без гриму.

«Заповіт» Шевченка став останньою краплею для арешту/Мирослав Маринович/Шевченківські дні/Без гриму.

Президент Зеленський – більшовик чи націоналіст? Чи буде вакцинуватися від Covid-19 Мирослав Маринович? Чи змінила пандемія суспільство? Відверті відповіді на ці та інші питання - вже зараз від Мирослава Франковича Мариновича: правозахисника, публ...

Навчив  «Мрію»  літати: історія легендарного пілота-випробувача ДП  «Антонов»  - Невигадані історії.

Навчив «Мрію» літати: історія легендарного пілота-випробувача ДП «Антонов» - Невигадані історії.

За один день він став легендою. Коли як командир екіпажу підняв у небо найбільший у світі літак – Ан-225 "Мрія". Його ім’я записане у Книгу Рекордів Гіннеса. Як пілота, який встановив сотні рекордів в одному польоті. Він першим полетів у комерційн...

Акція на захист Гостиного двору, з вимогою до уряду негайно рятувати будівлю!.

Акція на захист Гостиного двору, з вимогою до уряду негайно рятувати будівлю!.

Такое грязное слово товарищ 060321

Такое грязное слово товарищ 060321

Рабінович, ЛГБТ та  «русский мир» : гучні факти про агента впливу, Чесна політика.

Рабінович, ЛГБТ та «русский мир» : гучні факти про агента впливу, Чесна політика.

В українському парламенті є свій Остап Бендер – людина з наново переписаною біографією. Ідеться про депутата від ОПЗЖ Вадима Рабіновича. Він ризикує на власній шкірі відчути, як держава має захищати свої інтереси від колаборантів та зрадників. Чит...