TikTok обігнав YouTube і Netflix по виручці від покупок в додатку.

Сервіс TikTok випередив YouTube і Netflix по виручці від покупок всередині програми.

Сервіс обміну короткими відеоповідомленнями TikTok і його китайський клон Douyin за підсумками квітня заробили $78 млн на покупках всередині додатку, пише Bloomberg з посиланням на дані аналітичної компанії Sensor Tower.

Дані Sensor Tower не враховують ігри і рекламу. Відзначається, що це найбільший результат серед мобільних додатків в світі. Зокрема, TikTok випередив YouTube, Tinder і Netflix, які більше покладаються на модель підписки.

За даними Sensor Tower, виручка TikTok і Douyin виросла в 10 разів у порівнянні з квітнем минулого року. Більшу частину виручки приніс китайський ринок - 86,6%. Ще 8,2% TikTok заробив на продажах в США.

В обох дадатках (і в TikTok, і в орієнтованому на Китай Douyin) є система покупки внутрішньої валюти, яку можна витрачати на підтримку вподобаних авторів відео.

За даними Sensor Tower, ні TikTok, ні Douyin не ввійшли в топ-10 Google Play за обсягом покупок всередині додатку, проте посіли перше місце серед додатків App Store.

На другому місці в загальному рейтингу опинився YouTube, який заробив на внутрішніх покупках майже $ 76 млн. Велика частина виручки від продажів всередині програми YouTube припала на ринок США - 56,4%. Також в топ-5 увійшли додаток Tinder, стрімінговий сервіс Disney + і відеосервіс Tencent Video.

Видання відзначає, що компанія ByteDance, якій належать TikTok і Doying, все ще розглядає рекламу як головне джерело прибутку, хоча і придивляється до онлайн-комерції.

Нагадаємо, що за підсумками 2019 року TikTok випередив Facebook за кількістю скачувань . У тому ж році TikTok зміг заробити $ 177 млн, що в п'ять разів перевищує доходи сервісу в 2018 році.

Новини по темі

У Міненерго розповіли про розміри заборгованості по зарплатах перед шахтарями.

В Україні на початок липня залишається більш 224 мільйонів гривень заборгованості перед шахтарями з виплат заробітної плати. При цьому заборгованість, яку можна погасити за рахунок бюджетних коштів, була повністю погашена. Як повідомили в Міністер...

1

IT ринок після карантину — не все гладко. Що робити айтішнику, який шукає роботу

Подивимося на наше сьогодення з позиції реаліста.

2

Як заробити капітал за тиждень

Фінансовий світ пішов у відрив від реальності

1

Не всі емісії однаково корисні

Можливо я здивую багатьох, але емісія в Україні відбувалася і відбувається на постійній основі. Та є одне «але».

1

OPPO приступил к развертыванию первой автономной сети 5G в Европе.

Китайский производитель смартфонов OPPO сообщил об успешном развертывании первой в Европе автономной сетеи 5G Standalone (SA) и первых сервисов сегментации сети 5G SA в сотрудничестве с компаниями Vodafone и Ericsson

3

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie