Українка перемогла в престижному конкурсі «Міс світу плюс сайз-2021» : хто вона.

На конкурсі Miss World Plus Size в ОАЕ перемогла киянка Вікторія Щєлко. Вона прославилася в Україні як акторка, співачка, телеведуча і Мама року-2019.

Завдяки перемозі Щєлко, в наступному році конкурс проходитиме в Україні. Про це повідомляє Укрінформ. Також своєю перемогою похизувалася і сама модель на сторінці в Instagram ( щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця ).

Вікторія Щєлко посіла перше місце в конкурсі Miss World Plus Size

"У 2017 році я намагалася посісти перше місце, але тоді мене перемогла учасниця з Філіппін. Зараз, у 2021 році, я все-таки привезла корону – перше місце в Україні. Тому чекаємо конкурс в Україні в наступному році", – сказала Щєлко в інтерв'ю.

Відзначимо, що всього в конкурсі брали участь 51 представниць з різних країн. До дівчат не висувалося жодних обмежень за віком і параметрам.

Вікторія Щєлко будує кар'єру не тільки у модделінгу, а і в шоу-бізнесі

За словами Вікторії, головною метою її участі в конкурсі була не просто перемога, а презентація України світові. Для цього вона привезла в ОАЕ колоски, шматочок українського чорнозему і виконала українську народну пісню.

Вікторія Щєлко вже пробувала свої сили в конкурсі Міс світу плюс сайз-2021

Цікаво, що після повернення до Києва, переможниця конкурсу краси відразу зустрілася з дочкою і повела її в Макдональдз.

Що відомо про Вікторію Щєлко

  • Переможниця Miss World Plus Size 2021 – відома плюс-сайз модель і власниця численних титулів на міжнародних конкурсах краси. Вона першою представляла Україну на Miss World Plus Size, де зайняла призове місце.

У вільний час Щєлко знімається для різних брендів одягу
  • Крім того, Вікторія працює керівником проєкту "Міс Україна Plus Size",

  • У вільний час Щєлко знімається для різних брендів одягу і займається вихованням дочки.

OBOZREVATEL раніше повідомляв, чим зараз займаються переможниці конкурсу "Міс Україна". Багато з них переїхали з України та вийшли заміж.

Обозреватель

«Обозреватель» - найсвіжіші новини України та світу онлайн. Оперативно та цікаво про події в Україні та світі

https://www.obozrevatel.com/ukr/

Новини по темі
СПРАВЖНЯ ІСТОРІЯ РОСІЇ - частина 6 - Машина часу

СПРАВЖНЯ ІСТОРІЯ РОСІЇ - частина 6 - Машина часу

Навіщо Путін знову переписує історію? Яким було реальне минуле країни, яка сьогодні називається Росія? Дивіться у циклі програм Машина часу. Частина 1: Частина 2: Частина 3: Частина 4: Частина 5: Підпишіться і натисніть , щоб отримувати сповіщення...

СПРАВЖНЯ ІСТОРІЯ РОСІЇ - частина 4 - Машина часу

СПРАВЖНЯ ІСТОРІЯ РОСІЇ - частина 4 - Машина часу

Навіщо Путін знову переписує історію? Яким було реальне минуле країни, яка сьогодні називається Росія? Дивіться у циклі програм Машина часу. Частина 1: Частина 2: Частина 3: Підпишіться і натисніть , щоб отримувати сповіщення про трансляції та нов...

У Чорнобильській зоні можуть з'явитися  «зелені чоловічки» , Кордон.

У Чорнобильській зоні можуть з'явитися «зелені чоловічки» , Кордон.

Кожна країна відмежовується від сусідів по-різному. Хтось зводить паркани, а комусь достатньо лише таблички чи лінії на асфальті. Читати на сайті:

Вшанувати силу людей, які боролися із COVID: фестиваль квіткових інсталяцій проводять в Іспанії.

Вшанувати силу людей, які боролися із COVID: фестиваль квіткових інсталяцій проводять в Іспанії.

Міжнародний фестиваль квіткових інсталяцій "Флора" проводять в іспанському місті Кордова. Це місто - славиться квітковими фестивалями. Але кілька з них - були скасовані через пандемію коронавірусу. "Флору" не проводили протягом двох років. Відновл...

Уперше за 20 років в україні народився малий тапірчик: що відомо.

Уперше за 20 років в україні народився малий тапірчик: що відомо.

У Харківському екопарку довгоочікуване поповнення. Тут уперше народився малий тапірчик. Це перше тапіреня в Україні за останні 20 років. Малечі виповнився 21 день, вона набрала вже кілограм ваги на молоці та смаколиках. І отримала ім’я Доллі. Диві...

СПРАВЖНЯ ІСТОРІЯ РОСІЇ - частина 3 - Машина часу

СПРАВЖНЯ ІСТОРІЯ РОСІЇ - частина 3 - Машина часу

Навіщо Путін знову переписує історію? Яким було реальне минуле країни, яка сьогодні називається Росія? Дивіться у циклі програм Машина часу. Частина 1: Частина 2: Підпишіться і натисніть , щоб отримувати сповіщення про трансляції та нові відео. Te...