Сенцов та Зеленський відвідали форум YES: про що говорили

Канал 24

У Києві триває 16-та щорічна зустріч Ялтинської Європейської Стратегії. На форумі, зокрема, вже виступили звільнений з полону режисер Олег Сенцов та президент України Володимир Зеленський. +Відео

Новини по темі

Гончарук розповів, коли в Україні відкриють ринок землі

Канал 24

Ринок землі в Україні може запрацювати вже з 1 жовтня 2020 року, принаймні, на таку дату орієнтуються в Кабінеті міністрів.

Міністерство ветеранів готове захищати мінера мосту у Києві

Канал 24

Міністерство у справах ветеранів заявило про готовність надати будь-яку допомогу у комунікації з Олексієм Бельком, який погрожував підірвати міст Метро. Водночас міністерство наголошує, що захищатиме Белька, як і будь-якого іншого учасника російсько-української війни.

«Формула Зеленського» для Донбасу: що це означає і які застереження

Канал 24

Умовна "формула Зеленського" щодо Донбасу – це більше тактичні кроки. Україні потрібно жорстко виставляти свої умови.

Головні новини 18 вересня: у Києві чоловік погрожував підірвати міст і вимоги України в Мінську

Канал 24

У Києві колишній військовий Олексій Белько погрожував підірвати міст Метро, його затримали. Україна на зустрічі у Мінську погодилася реалізувати так звану формулу Штайнмаєра щодо місцевих виборів на Донбасі, але висунула кілька умов. Бізнесмен Ігор Коломойський збирається подати до суду на ексгла...

Україна у Мінську озвучила умови для виконання «формули Штайнмаєра»

Канал 24

Україна готова реалізувати так звану "формулу Штайнмаєра" щодо місцевих виборів на Донбасі, але за кількох умов. Серед них – повне припинення вогню та виведення підконтрольних Росії військ і техніки з окупованих територій.