Кількість померлих від вейпінгу у США зросла до восьми.

2 28

Хворих після куріння електронних сигарет - більше п'ятисот.

У США вже вісім людей померли від захворювання дихальних органів, пов'язаного, як вважають медики, з вейпінгом або електронними сигаретами.

Про це повідомляє Голос Америки.

Останній летальний випадок стався в штаті Міссурі у четвер, 19 вересня.

Станом на цей день у США відомо про 530 підтверджених і ймовірних випадків захворювань, пов'язаних з вейпінгом. Минулого тижня влада повідомляла про 380 таких випадків. Три чверті пацієнтів – чоловіки, дві третини – молодь у віці від 18 до 34 років.

Читайте також:

Вчені назвали можливу причину загадкових смертей від вейпінгу у США

Летальні випадки, крім Міссурі, були зареєстровані по всій країні: в Каліфорнії, Іллінойсі, Індіані, Канзасі, Міннесоті і Орегоні.

Тим часом у Конгресі США оголосили про створення кокусу – двопартійної групи законодавців для боротьби з "вейпінговою епідемією" серед молоді.

Нагадаємо, 23 серпня 2019 року, у Іллінойсі було зафіксовану першу смерть, спричинену вейпінгом. Людина, ім'я якої не повідомляється, тривалий час користувалася електронними сигаретами, та зрештою загинула від спричиненого ними серйозного респіраторного захворювання.

Однак цей пацієнт став далеко не єдиною жертвою вейпінгу. Що відбувається та чи справді використання електронних сигарет є таким небезпечним для здоров'я – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Чи справді вейпінг шкідливий – з'ясовувала ТСН

Шестеро людей померли і ще 450 мають захворювання легень у Сполучених Штатах Америки. Експерти кажуть - випадки, імовірно, пов'язані з курінням вейпу. Це один із різновидів ароматизованих електронних цигарок. Дональд Трамп уже висловився про вилучення їх із продажу. Чи справді разом із паром можна вдихнути щось смертельно небезпечне – з'ясовувала ТСН.

Чи справді вейпінг шкідливий – з'ясовувала ТСН
Новини по темі

«Нині існує реальне вікно можливостей для врегулювання конфлікту в Україні» . МЗС Франції Ле Дріан.

Цензор.НЕТ

За словами міністра закордонних справ Франції Жан-Іва Ле Дріана, другого шансу для врегулювання конфлікту на Донбасі в України може й не бути.

НАТО має здатність відповісти агресивній Росії, але ми готові до діалогу.

Цензор.НЕТ

Агресивна поведінка Росії протягом останніх кількох років стала причиною найбільшого нарощування оборонних спроможностей НАТО з часів "холодної війни" для її стримування, водночас Альянс готовий до поновлення діалогу з РФ щодо контролю над озброєн...

В індійському крематорії знайшли закопане заживо немовля.

ТСН

Дитину знайшли, коли копали іншу могилу.

У Барселоні розблокували аеропорт, який був паралізований протестами.

ТСН

Каталонці обурені вироками своїм лідерам.