Уряд прийняв постанову про комендантську годину в Україні.

Кабмін затвердив порядок призначення комендантської години - Уряд прийняв постанову про комендантську годину в Україні

Кабмін затвердив порядок призначення комендантської години

Постановою уряду визначенно такі терміни, як блокпост, комендант, патруль, перепустка і світломаскування

Кабінет міністрів України затвердив Порядок здійснення заходів під час запровадження комендантської години та встановлення спеціального режиму світломаскування. Порядок може застосовуватися в окремих місцевостях, де введений воєнний стан.

Постанову прийнято на засіданні уряду 8 липня.

Документ ухвалено з метою забезпечення реалізації положення пункту 5 частини першої статті 8 закону України «Про правовий режим воєнного стану».

Постанова визначає такі терміни, як блокпост, комендант, патруль, перепустка, світломаскування.

Згідно з документом, комендантська година та встановлення спеціального режиму світломаскування запроваджується шляхом видання наказу військовим командуванням або військовою адміністрацією.

Наказом призначається комендант, визначаються час, протягом якого діють комендантська година та спеціальний режим світломаскування, межі території їх запровадження, способи здійснення заходів щодо підтримання правопорядку, порядок руху залізничного, автомобільного, морського, річкового, повітряного транспорту, порядок створення, функціонування і місцезнаходження комендатури та її склад.

«Запровадження комендантської години та встановлення спеціального режиму світломаскування здійснюється лише за наявності реальної загрози життю і безпеці осіб, інтересам суспільства або держави, а також для забезпечення громадського порядку», - йдеться в постанові.

Новини по темі

«Слуга народу» проведе позачерговий з'їзд 29 серпня.

Партія "Слуга народу" визначилася з датою проведення позачергового з'їзду, повідомив народний депутат однойменної фракції Олександр Качура.

1

Уряд призначив заступником міністра фінансів «адепта руського міра».

Раніше Каву звільнили з міністерства інфраструктури через його висловлювань щодо Революції гідності

1

Цьогорічні вибори показали в інфографіці

Місцеві вибори, які заплановані на 25 жовтня, мають кілька етапів.Відповідну інфографіку опублікував рух "Чесно"Календарний план підготовки та проведення виборів затвердила Центральна виборча комісія.5 вересня має розпочатися виборчий процес.15-24...

3

В Україні поступово виводитимуть з обігу паспорти-книжечки.

Як повідомили у прес-службі МВС, сьогодні, 12 серпня, на черговому засіданні урядовці підтримали проект Закону "Про паспорт громадянина України у формі книжечки".

1

Суд обрав запобіжний захід учасниці АТО «Пумі»

Колишня військова зобов'язана сплатити заставу у розмірі понад 168 тисяч гривень.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie