Місячний посівний календар на серпень 2021: кращі дні для роботи в саду.

Посівний календар на серпень / фото ua.depositphotos.com

Посівний календар на серпень / фото ua.depositphotos.com

У серпні у садівників і городників багато роботи в землі. До цього часу встигають баштанні культури, а також картопля і деякі фрукти. У городах і садах збирають урожай, косять траву, підстригають дерева і збирають лікарські трави. Дуже важливо також підготувати землю до майбутніх осінніх холодів.

Пригожі дні для різних видів робіт визначають за місячним календарем. Не всі фази Місяця вважаються однаково плідними і придатними для посадок і поливу. Деякі культури краще ростуть в певні дні. Нагадаємо, що раніше УНІАН представляв місячний календар стрижок на серпень.

Місячний посівний календар на серпень

1 серпня - сприятливий день для посадки будь-яких культур і багаторічних квітів, внесення добрив і компосту. Можна прищипувати і обрізати рослини.

2-4 серпня - збір врожаю картоплі і винограду, проріджування сходів, перекопування і розпушування грунту. Можна садити в'юнкі квіти. Боротьба зі шкідниками і хворобами. Не рекомендується пікірувати і пересаджувати саджанці.

5-6 серпня - посадка розсади огірків в теплицю. Посів редису, дайкона, редьки, салату, шпинату, кропу. Можна вносити добрива, висаджувати однорічні квіти і суницю. Не рекомендується обприскувати отрутохімікатами.

7-9 серпня - дні молодика. Рослини дуже вразливі. Можна видаляти хворі гілки і полоти бур'яни.

10-12 серпня - перекопування грунту, обприскування рослин від шкідників і хвороб. Пікіровка і пересадка рослин, прищипування дерев. Посів кропу і огірка.

13 серпня - висадка осінньої розсади огірків, петрушки, гороху, збір врожаю. Можна заготовлювати сіно і лікарські рослини. Посадка молодих дерев, обрізка малини.

14-15 серпень - хороші дні для посадки однорічних, багаторічних квітів і троянд. Посадка овочів в теплицю. Посадка полуниці. Не рекомендується викопувати картоплю і обрізати дерева.

Місячний посівний календар на серпень / фото ua.depositphotos.com

Місячний посівний календар на серпень / фото ua.depositphotos.com

16-17 серпня - викопування картоплі, збір врожаю на зберігання. Хороший день для збору фруктів і ягід, приготування консервації та варення. Боротьба з хворобами і внесення добрив. Не рекомендується поливати і обрізати рослини.

18-20 серпня - не дуже родючі дні. Проводиться посадка полуниці, агрусу, смородини, плодових дерев із закритою кореневою системою. Збір врожаю, прополка, посадка багаторічних квітів, боротьба зі шкідниками.

21-23 серпня - дні повного місяця. Не проводяться роботи з рослинами. Можна полоти бур'яни і видаляти хворі гілки.

24-26 серпня - викопування картоплі, збір врожаю і насіння, підготовка сіна. Можна садити будь-які квіти. Обрізання рослин, видалення бур'янів. Поливи і підгодівлі дуже помірні. Не рекомендується обробка хімічними препаратами, посіви і пересадки.

27-29 серпня - посів редису і редьки, зимової зелені. Збирання врожаю. Посадка суниці і плодових дерев. Боротьба зі шкідниками і прополка бур'янів. Можна обробляти рослини хімікатами. Заготовляють сухофрукти, вино. Не рекомендується рихлити землю в зоні коренів, пересаджувати рослини.

30-31 серпня - збирання картоплі та інших коренеплодів на зберігання. Помірні поливи. Перекопування грядок. Обрізка вусів суниці і прищипка однорічних пагонів. Збір врожаю плодових дерев і горіха.

Вам також може бути цікаво:

Автор: Катерина Пулатова

УНІАН

«УНІАН» - читайте ТОП-новини політики в Україні та світі, найостанніші політичні новини від інформаційного агентства УНІАН.

https://unian.ua/

Новини по темі
Про Зеленського і Разумкова та хто виграє на наступних виборах: інтерв'ю Кравчук, Перехресний допит.

Про Зеленського і Разумкова та хто виграє на наступних виборах: інтерв'ю Кравчук, Перехресний допит.

Заступниця Давида Арахамії Євгенія Кравчук розповіла про відносини Дмитра Разумкова з командою президента та хто виграє на виборах, якщо Зеленський наважиться на другий термін. 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Кана...

Суцільний саботаж з боку судової мафії, – Фурса про те, як судова реформа вплине на транш від МВФ.

Суцільний саботаж з боку судової мафії, – Фурса про те, як судова реформа вплине на транш від МВФ.

Місія Міжнародного валютного фонду в Україні розпочалася 21 вересня та триватиме 2 тижні. Після її завершення, можуть бути як позитивні, так і негативні висновки, з огляду на провал судової реформи. Читати на сайті:

Чому громадським транспортом користуватися можна без обмежень, а в школі навчатися не можливо?.

Чому громадським транспортом користуватися можна без обмежень, а в школі навчатися не можливо?.

● COVID-19. Україна в "жовтій" зоні. ● Україна - ООН. Ключові акценти виступу Президанта. ● Чи готова Україна до опалювального сезону? Програма Парламент Сьогодні 24.09.2021 Гості студії: Дмитро Лубінець, народний депутат України Юрій Камельчук, н...

Мінський формат зведеться до гри  «хто винний»  в тому, що немає ніякого просування.

Мінський формат зведеться до гри «хто винний» в тому, що немає ніякого просування.

● Міжнародна політика. Генасамблея ООН. ● Візит Зеленського до США Програма ПолітикаUA 24.09.2021 Гість студії: Руслан Осипенко, експерт з міжнародних питань, економіст Тема: Міжнародна політика #ТелеканалРада #ПолітикаUA #Осипенко

Космічні польоти для чайників: як пройшла туристична подорож у космос, Science, 24 вересня 2021.

Космічні польоти для чайників: як пройшла туристична подорож у космос, Science, 24 вересня 2021.

Днями завершилась перша дійсно історична туристична подорож, у яку відправились 4 цивільні людини – дитячий лікар, професор геології, співробітник аерокосмічної корпорації та мільярдер Джаред Айзекман, який саме і спонсорував цю поїздку. 24 Канал ...

Законопроект 5600 не несе таких економічних проривів, як очікувалось.

Законопроект 5600 не несе таких економічних проривів, як очікувалось.

● Деолігархізація в законі. Головні правові акценти. ● Податкова реформа. Перспективи нових змін. ● Бюджет 2022. Робота в парламентських комітетах. Програма Парламент Сьогодні 24.09.2021 Гості студії: Ігор Васильєв, народний депутат України Ірина ...