Від успіху України залежить майбутнє ліберальної демократії в світі – Юваль Харарі.

Харарі вважає, що якщо Україна зможе перемогти в цій боротьбі, це надихне людей в багатьох інших країнах, у тому числі і в Росії.

Професор Єврейського університету в Єрусалимі і автор бестселера "Sapiens. Історія людства від минулого до майбутнього" Юваль Ной Харарі під час 16-ої щорічної зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії (YES), організованої у партнерстві з Фондом Віктора Пінчука, сказав, що Україна перебуває на передовій боротьби за свободу від внутрішньої диктатури і зовнішнього імперіалізму.

Професор Харарі вважає, що від успіху України залежить майбутнє ліберальної демократії у світі.

"Насправді, погляди всього світу зараз звернені в бік України. Справа в тому, що ідея ліберальної демократії, 10-20 років тому здавалася непереможною і вважалася майбутнім, за останні 4 роки пішла на спад. Люди втрачають віру і це є загрозою майбутньому" , - сказав він.

Україна є світлим променем, де люди ще мають віру в свободу, у відкритість, у ці цінності – тому люди стежать за тим, вдасться Україні чи ні. Твитнуть Поделиться

Професор додав, що якщо Україна зможе перемогти в цій боротьбі, це надихне людей в багатьох інших країнах, зокрема в Росії.

"Якщо Україні вдасться, то це дуже сильно змінить ситуацію в Росії. Тому що в російському суспільстві виникне питання: "Якщо вони можуть це зробити, то чому ми - ні?". І насправді це робить ситуацію в Україні ще більш складною, адже в Україні дуже потужний сусідній режим, який зацікавлений, щоб їй це не вдалося", - додав він.

На думку професора Харарі, українцям необхідно добре знати свою історію, але, незважаючи на велику кількість трагічних сторінок в ній, пам'ятати, що минуле не повинно диктувати порядку на майбутнє.

Минуле не є визначальним для майбутнього. Ми не повинні бути рабами історії – потрібно писати нову сторінку. Твитнуть Поделиться

Читайте також: Україна є епіцентром наголовнішої економічної революції в Європі – Atlantic Council

Дійзнайтесь ключові результати дослідження "Глобальне дослідження щастя і політичних поглядів", що охопило, за словами авторів, репрезентаційною вибіркою 51,9% населення світу, в спецпроекті "Зробіть нас щасливими!".

У четвер, 12 вересня, в Мистецькому Арсеналі почалася 16-а щорічна зустріч Ялтинської Європейської Стратегії (YES). Тема форуму -"Щастя зараз. Нові підходи для світу в кризі". DT.UA є інформаційним медіа-партнером 16-ої Щорічної зустрічі YES.

Дивіться онлайн-трансляцію YES 2019 разом з нами.

Новини по темі

44% українців вважають, що Кабмін необхідно відправити у відставку – опитування.

Лише близько 11% громадян позитивно оцінюють діяльність уряду Олексія Гончарука.

Волкер пояснив, як США можуть допомогти Україні

Сполучені Штати, на думку дипломата, повинні збільшувати оборонну допомогу державі.

НАБУ зобов’язали розслідувати так звані «плівки Труби» — адвокат Порошенка.

Вищий антикорупційний суд зобов’язав НАБУ розслідувати справу щодо аудіозаписів розмов нібито ексдиректора ДБР Романа Труби, уперше оприлюднених в Telegram-каналі Трубу прорвало.

1

Майже половина українців хоче відправити Кабмін Гончарука у відставку, довіра до прем'єра падає - опитування.

44% українців хочуть відправити Кабмін прем'єр-міністра Олексія Гончарука у відставку.

«Увертюри» Макрона на адресу Путіна можуть привести до зменшення тиску на Росію: для України склалася «підвішена» ситуація.

Увертюри президента Франції Емманюеля Макрона на адресу президента РФ Володимира Путіна можуть привести до ослаблення тиску на Росію.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie