Разумков повідомив, коли представлять у ВР проєкт Держбюджету країни на наступний рік (Відео).

3

Проєкт Державного бюджету на 2020 рік представлять у Верховній Раді вже цієї п'ятниці. Про це під час погоджувальної Ради заявив спікер парламенту Дмитро Разумков.

За його словами, доповідати буде міністр фінансів. І представленням Держбюджету замінять традиційну раніше годину запитань до уряду. Таку ініціативу підтримали не всі.

Представники фракції "Європейська Солідарність" заявили, що мають багато запитань до Кабінету Міністрів і хотіли б їх поставити. Тим паче, що частина стосується саме проєкту кошторису країни.

"Другий тиждень ми працюємо без години запитань до уряду, зверніть увагу, що уряд знайшов годину виступити на YES, уряд знайшов час презентувати свою програму кому завгодно, тільки не парламенту, який його обрав, а в нас є багато запитань", – наголосила нардеп від "Європейської Солідарності" Ірина Геращенко.

"Щодо години запитань до уряду я хотів би всіх привітати, до нас надійшов проєкт бюджету вчора до ВР, і я впевнений, що в п'ятницю, згідно з розкладом міністр, фінансів Оксана Маркарова представлятиме проєкт бюджету у ВР. Я думаю, що це компенсує годину запитань до уряду, це дуже серйозний виклик як для парламенту, так і для Кабміну і це одне з ключових питань, до якого ми будемо підходити дуже виважено", – зазначив голова Верховної Ради Дмитро Разумков.

Як повідомляв 5.UA, проєкт головного фінансового документу країни на 2020 рік підготували трохи більше, ніж за 2 тижні.

Новини по темі

У «Голосі» заперечують можливу спробу підкупу Яценком їх представників у фінкомітеті.

2

Депутат фракції «Голос» та перший заступник голови парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Ярослав Железняк заперечує інформацію про те, що представники депутата Антона Яценка могли пропонувати гроші задля «правил...

Дубілет хоче позбавити Раду від архаїзму попередніх років - урядових друкованих видань.

1

Більшість користувачів, які прочитали цю пропозицію міністра, вважає, що "з водою можуть виплеснути й дитину"