"Як Гітлер робив". Ляшко запропонував закопувати в ями відповідальних за ремонт доріг

Гордон

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко із трибуни Верховної Ради 17 квітня запропонував закопувати в ями відповідальних за ремонт доріг, передає кореспондент "ГОРДОН".

"Подивіться, як відремонтували дороги в Миколаївській області. Там ціла сім'я може поселитися, виїхати на пікнік, ще й корів туди можна засунути в дорожню яму... Дороги до Маріуполя немає. Дістатися туди із Запоріжжя – щонайменше п'ять годин. По цих колдобинах і колдой...бинах", – заявив Ляшко.

Лайливе висловлювання зустріли усмішками нардепи від Радикальної партії.

За словами Ляшка, влада України "вішає локшину" українцям, заявляючи про те, що у країні проводять ремонт доріг, на який виділяють мільярди гривень.

"Скільки можна щороку "закопувати" мільярди в ямковий ремонт? Люди на "гробки" доїхати не можуть, і коли їдуть по цих ямах, проклинають усе на світі. Тому перше – ми вимагаємо заборонити ямковий ремонт. Друге – у ці ями... закопувати тих, хто організовує ремонт доріг, починаючи від керівника ремонтної служби і всіх, хто ремонтував ці дороги. Закопати і зверху проїхати асфальтом, бетоноукладчиком. Так, як Гітлер робив, – із безбілетниками боровся. Вивели, розстріляли кількох осіб. До сьогодні всі платять за квитки. Хочемо нормальних доріг, має бути найжорсткіша відповідальність – за ями і розкрадання", – додав нардеп.

ВІДЕО

Відео: 112 Украина / YouTube

У березні 2017 року прем'єр-міністр України Володимир Гройсман зазначив, що 95% доріг України у жахливому стані. У липні глава Кабміну пообіцяв, що через п'ять–сім років вони будуть якісними.

Керівник Державного агентства автомобільних доріг України ("Укравтодор") Славомір Новак повідомив 15 грудня, що у 2017 році в Україні відремонтували 2100 кілометрів доріг, що є найбільшим показником протягом останніх п'яти років.

30 грудня Гройсман заявляв, що у 2018 році на будівництво і реконструкцію доріг в Україні передбачено майже 47 млрд грн.

У квітні 2018 року прем'єр заявив, що до 2022 року в Україні на капітальний ремонт доріг виділять мінімум 300 млрд грн.

Програму розвитку автодоріг України на 2018–2020 роки Кабмін затвердив 21 березня 2018 року. Загальний обсяг фінансування становить 298,349 млрд грн. 178 млн грн надасть Державний дорожній фонд, решта фінансування має надійти з інших джерел.