Продажі нових мотоциклів в Україні зросли в півтора рази.

Продажі нових мотоциклів в Україні в січні-вересні 2019 року зросли на 48,5% в порівнянні з аналогічним періодом 2018 року, склавши 27,4 тис. од. З початку року дилери вже реалізували більше нових мотоциклів, ніж за весь 2018 рік.

При цьому стрімке зростання продажів нових мотоциклів відбувався на тлі слабкого попиту на стару техніку. Так, обсяг реалізації б/у мотоциклів склав 10% від показників нового моторинку, а зростання продажів склаоло всього 6%.

На українському ринку в 2019 році домінували китайські виробники. У топ-10 брендів потрапив тільки один не з Китаю – індійський Bajaj.

Лідерство за підсумками 9 місяців 2019 року зберіг Musstang – 20% продажів. На другому місці – Spark з часткою 12%, на третьому – Lifan, який посів 10% українського моторинку. Відомі світові бренди Honda, BMW і Yamaha зайняли по 1% ринку.

З переваг українських мотоциклістів по класах найбільше зростання припало на техніку Enduro (+59%), також зростали продажі квадроциклів і трициклів. При цьому популярність круїзерів і туристичних мотоциклів знизилася на 8% і 2% відповідно. А продажі 50-кубових скутерів практично зійшли нанівець.

Новини по темі

Роботи стануть розумними перед страхом смерті

У сучасному світі роботи відчувають не більше почуттів, ніж камінь, занурений в новокаїн.

1

Land Rover розробляє найкрасивіший кросовер

Компанія Jaguar Land Rover планує розробити і випустити на ринок абсолютно новий кросовер Range Rover Crossover, який стане самим розкішним і красивим в своєму сегменті автомобільного ринку. У продажу він з'явиться в 2021 році.

3

В Україні почав роботу проект «Ліс у смартфоні»

В Україні стартував пілотний онлайн-проект «Ліс у смартфоні». У нього вже внесли дані шести областей по рубці лісу і деревині. Про це повідомила прес-служба Кабміну. У реєстрі «Ліс у смартфоні» на 11 листопада опублікована інформація про 40,6 тися...

1

Мозок хлопчиків і дівчаток однаково справляється з математичними завданнями – вчені.

Схильність до математики виявилася не пов'язана з біологічними особливостями.

Поліція для перевірки прав не повинна доводити законність зупинки автомобіля - суд.

Верховний суд України у своєму рішенні від 25 вересня прийшов до висновку, що інспектор поліції для перевірки посвідчення водія не зобов'язаний доводити законність зупинки автомобіля.

5 1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie