Богдан заявив, що команда Зеленського поки відмовилася від переїзду Офісу президента.

Очільник Офісу президента Андрій Богдан заявив, що команда голови держави Володимира Зеленського тимчасово відмовилася від переїзду Офісу.

Він зазначив, що в команді Зеленського планували перенести Офіс президента в іншу будівлю без залучення бюджетних коштів.

“Поки що ми не змогли цього зробити, тому що є дуже багато питань у сфері безпеки та зв'язку. І з цієї точки зору будь-який переїзд, в Український дім чи в інші місця, які ми розглядали, він пов'язаний з великою частиною роботи”, - сказав керівник Офісу.

За його словами, переїзд такого Офісу - це не може бути тимчасовий будинок, таку будівлю треба будувати з самого початку під цю функцію.

Також Богдан додав, що реформа Офісу президента ще не завершена.

Нагадаємо, раніше Зеленський повідомив, що збирається перемістити Офіс президента (раніше - Адміністрацію президента), а на Банковій створити музей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Новини по темі

ООН закликала Україну прискорити ратифікацію Стамбульської конвенції.

Організація Об'єднаних Націй закликала Верховну Раду України прискорити ратифікацію Стамбульської конвенції, спрямованої на протидію гендерно зумовленого насильства.

1

Ляшко про пом'якшення карантину: Тривога є постійно і кожне рішення дається важко.

Ухвалювати рішення про карантин було важко. Ухвалювати рішення про послаблення карантину також важко. У мене така посада, що тривога є постійно.

1

Разумков оцінив ефективність «турборежиму»

На думку спікера, цей термін вигадали журналісти

2

Росія прямо заявила в ООН, що без зняття санкцій не буде глобального перемир'я, в українській делегації назвали це шантажем.

Заклик генерального секретаря ООН до глобального перемир'я "неповний" у відриві від заклику до зняття санкцій.

1

Класичного рейдерства зараз значно менше, ніж два-три роки тому. Мін'юсту Малюська.

Глава Мін'юсту Денис Малюська заявив, що зараз класичного рейдерства в Україні значно менше порівняно з тим, що відбувалося в 2017-2018 роках або на початку 2019-го.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie