Канада попросила Україну до 6 грудня надати підстави для продовження санкцій проти Портнова.

сайт Портнова

Канада звернулася в МЗС України з проханням до п’ятниці, 6 грудня надати інформацію, яка може бути підставою для продовження санкцій стосовно ексзаступника глави АП Андрія Портнова.

З відповідним листом до МЗС звернувся Департамент закордонних справ та міжнародної торгівлі Канади, передає Радіо Свобода з посиланням на МЗС.

У міністерстві повідомили, що отримали «ноту Міністерства закордонних справ Канади від 27 листопада 2019 року з проханням надати оновлену інформацію, якщо така є, з питань, пов’язаних з перебуванням А.В. Портнова в санкційному списку Канади (Freezing Assets of Corrupt Foreign Officials (Ukraine)».

У відомстві заявили, що зазначений запит у понеділок, 2 грудня МЗС направило на розгляд Генеральної прокуратури, проте поки відповідь у МЗС не надходила.

Раніше Генеральна прокуратура відмовилася надати інформацію, чи існують зараз підстави для збереження санкцій проти Андрія Портнова, які були продовжені Канадою в 2019 році ще на п'ять років, і буде про це поінформована канадська сторона.

Напередодні ЗМІ повідомили, що Канада найближчим часом може зняти санкції з Андрія Портнова, якщо ГПУ не надасть підстав для їх продовження.

Раніше про можливе зняття з нього санкцій заявив посол України в Канаді Андрій Шевченко.

Новини по темі

Лідери Нормандської четвірки зустрінуться вже за 4 місяці.

До того радники і міністри готуватимуть умови для цього і для проведення місцевих виборів на Донбасі в тому числі

1

Протестуючі на Банковій заявили, що Зеленський «не перетнув червоних ліній» на саміті Нормандської четвірки.

Учасники акцій протесту під Офісом президента в Києві заявили, що Володимир Зеленський «не перетнув червоні лінії» під час зустрічі в Нормандські форматі.

1

Офіс президента оприлюднив загальні узгоджені висновки Нормандського формату.

Зауважується, що учасники зустрічі наголошують на загальному прагненні до сталої й всеохопної архітектури довіри та безпеки у Європі, заснованій на принципах ОБСЄ, для якої врегулювання конфлікту в Україні є одним із низки важливих кроків.

1

Офіс президента опублікував комюніке Нормандського саміту – повний текст.

Лідери "нормандської четвірки" домовилися з трьох питань

2 1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie