Велика сімка закликає Росію терміново відповісти на питання щодо отруєння Скрипаля

Експрес
Велика сімка закликає Росію терміново відповісти на питання щодо отруєння Скрипаля
Міністри закордонних справ країн Великої сімки в поширеній заяві закликали Росію дати відповіді на питання, пов'язані з отруєнням в британському Солсбері екс-співробітника ГРУ Сергія Скрипаля та його дочки Юлії.
"Ми закликаємо Росію терміново відповісти на питання, пов'язані з інцидентом в Солсбері", - йдеться в документі. Пише Кореспондент.
У ньому також наголошується, що Росія "відповідно до міжнародних зобов'язань повинна повністю розкрити ОЗХЗ програму виробництва Новачка, про яку раніше не повідомлялося".
"Будь-яке застосування хімічної зброї, незалежно від обставин, є прямим порушенням міжнародних законів Конвенції про заборону хімічної зброї", - йдеться в заяві.
У документі наголошується, що "застосування отруйних речовин є загрозою для всіх нас".
Нагадаємо, 4 березня колишній російський розвідник Сергій Скрипаль і його дочка Юлія були знайдені без свідомості на лавці біля торгового центру в британському Солсбері.
Великобританія звинуватила Росію в причетності до отруєння Скрипалів. За даними британського слідства, постраждалі були отруєні нервово-паралітичною речовиною Новачок.