Труба не виконує обіцяного або виконує роль "зіц-голови Фунта" — експерт

Дзеркало Тижня 4
Труба не виконує обіцяного або виконує роль

Встановлені занадто високі бар'єри для делегування від громадських організацій кандидатів.

Директор ДБР Роман Труба, безпосередньо взявши на себе зобов'язання, не виконує обіцяного або виконує роль своєрідного "зіц-голови Фунта", який є лише ширмою для чергового розподілу політичного впливу "Народного фронту" і Блоку Петра Порошенка на правоохоронні органи.

Про це у своїй статті для DT.UA пише Олександр Леменов, головний експерт Антикорупційної групи РПР, StateWatch. За його словами, якій з двох центрів влади переможе — не принципово, оскільки історію "хвороби Данила" знають усі.

"Встановлені занадто високі бар'єри для делегування від громадських організацій кандидатів. Відповідно до вимог постанови, відповідні організації повинні здійснювати свою активність протягом двох років у сфері правозахисної діяльності". Крім цього, відповідні напрями повинні бути закріплені у статутних документах, — зазначає експерт. — Зауважимо, що в чинному законодавстві не визначено поняття "правозахисної діяльності", що може викликати відсіювання не афілійованих з владою організацій. Важливо також вказати, що це суперечить фундаментальному принципу юридичної визначеності".

Детальніше про погіршення економічної ситуації читайте у матеріалі Олександра Леменова "Каламутна прозорість ДБР" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

За матеріалами: DT.UA /
Залишайтеся в курсі останніх подій! Підписуйтесь на наш канал в Telegram