#NotAToySoldier: українці на Світовому форумі за демократію нагадали про російську агресію (видео).

Іграшкові солдати без розпізнавальних знаків "окупували" Раду Європи.

Група Української школи політичних студій провела акцію на Світовому форумі за демократію у Страсбурзі, закликавши європейську спільноту не підтримувати мовчки дії Росії і "розплющити очі" на війну в Донбасі.

Раду Європи "заполонили" іграшкові солдатики без будь-яких розпізнавальних знаків, на плакатах поряд з ними було написано "Гей, Європо, легше прибрати іграшкових солдатиків, ніж російських солдатів із України, чи не так?".

"Європа була спантеличена. Іграшкові солдати за лічені години "окупували" серце демократії – Раду Європи. Так, аби прибрати "пластикові війська" досить кількох охоронців. Натомість боротьба зі справжніми солдатами на території України триває вже понад 5 років. А в інформаційному полі, дипломатії, економіці їх не так легко виявити, як іграшкових в будівлі Ради Європи", - йдеться у повідомленні на сторінці Української школи політичних студій у Facebook.

До європейської спільноти хотіли донести меседж про те, що війна України з Росією не завершується на лінії зіткнення й агресія РФ загрожує усьому світу: "Російська агресія – #NotAToySoldier".

Читайте також: Посольство України у США закликає лідерів G7 не заохочувати країну-агресора

Зазначимо, що у французькому місті Страсбург відбувся 8-й Світовий форум за демократію, який тривав три дні. Темою форуму було "Чи є демократія під загрозою в інформаційній ері?". Організаторами заходу є Рада Європи у партнерстві з керівництвом міста Страсбург, регіону Франції Великий Схід, радою департаменту Нижній Рейн, а також французьким урядом. Цей форум проходить щорічно, він сприяє розвитку демократичних інновацій і шукає рішення складних проблем, з якими стикаються демократії сьогодні.

Новини по темі

ВАКС зняв арешт з майна Богатирьової

Серед іншого суд повернув колишній главі МОЗ золотий злиток, дароносицю і кілька ікон.

1

Кораблі НАТО ввійшли в Чорне море

Група суден братиме участь в декількох навчаннях.

1

Українцям зараз доступний в’їзд у 25 країн, серед яких є США, Єгипет та інші країни.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба розповів, що тепер українцям доступний в’їзд у більшу кількість країн через послаблення карантину. Тепер кількість країн, в які можна поїхати громадянам України на даний момент, складає двадцять п’ят...

1

У Криму скасували обов’язкову обсервацію для тих, хто приїжджає з-за кордону.

В окупованому Криму скасували обов’язкову обсервацію для громадян, що в'їжджають на півострів з-за кордону, включаючи Україну.

1

Рада може розглянути постанову про місцеві вибори 15 липня — Разумков.

Верховна Рада може розглянути постанову про місцеві вибори в Україні в середу, 15 липня.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie