Робота в університеті: Не все так легко як може здаватися.

Нещодавно було проведено опитування британських вчених і академіків. Висновки вказують на те, що керівництво університетів має суттєво покращити своє ставлення до своїх працівників.

Багато людей уявляють університети як спокійні та невимушені місця роботи, повні вчених, які мають довгі канікули, невеликі навантаження та любов до незрозумілих предметів. Але нове дослідження академічної групи Великобританії змальовує зовсім іншу картину. Останній звіт компанії Wellcome Trust показав, що науковці відчувають неймовірний стрес, а також повідомляють про домагання, знущання та незахищеність від безґрунтовних звільнень.

Було проведено опитування, щоб оцінити задоволеність працівників університетів своїми вищими керівниками. В основному, науковці висловлюють своє невдоволення тим, що протягом останніх років в університетах Великобританії вводиться все більше показників та статистик для оцінки роботи науковців – показники ефективності, продуктивності та якості. Ця інформація потім передбачено використовується як доказ необхідності зміни академічної практики.

Невдоволення своєю роботою

Окрім збору даних для побудови таблиці ліги, учасникам була запропонована можливість прокоментувати їхнє враження від роботи в університеті. У коментарях підкреслювалося, як персонал відчуває надмірне навантаження та брак можливостей на щось впливати.

Значна кількість науковців також повідомила, що дії вищих керівників негативно впливають на їх психічне здоров'я їх та здоров'я їхніх колег. На щастя, популярний сервіс у Великобританії masterpapers.com допомагає молодим вченим з академічні випробуваннями та завданнями. Якби не цей сервіс, можливо, ситуація була б ще гіршою.

Негативна дослідницька культура

Багато з відповідей вчених повторюють те, що було також висвітлено в останньому звіті Wellcome Trust, що розкриває думки вчених про академічну культуру та умови праці.

Відповідно до звіту, 78% дослідників вважають, що високий рівень конкуренції створив некомфортні та агресивні умови праці. Опитування також показало, що 61% дослідників були свідками знущань чи цькування своїх колег, а 43% - самі потерпали від цього. Лише 37% сказали, що їм комфортно говорити про проблеми з керівництвом. І 57% вчених, які брали участь у цьому опитуванні, сказали, що шукали або планують шукати професійної допомоги через депресію чи сильне відчуття тривоги.

Вищі керівники університетів зобов’язані дбати про своїх співробітників, але результати досліджень наголошуюсь на великій кількості вчених, які працюють в університетах та вважають, що ця турбота відсутня. Цю проблему необхідно терміново вирішити, особливо зважаючи на те, що в інших дослідженнях виявлено, що вчені та студенти все частіше повідомляють про проблеми із психічним здоров’ям.

Важливо вжити необхідних заходів, тому що дослідні центри та університети є прикладом для решти суспільства, і саме вчені та викладачі створюють комфортні умови навчання для студентів.

Новини по темі

Українцям обіцяють всі держпослуги на порталі «Дія» до 2024 року.

Переведення послуг в онлайн змінить взаємодію держави з людьми.

1

Корпорація «АТБ» забезпечить безкоштовними проднаборами сотні тисяч соціально незахищених українців.

Сотні тисяч соціально незахищених українців отримають безкоштовні проднабори від корпорації «АТБ» на 100 млн грнЗ 3 по 23 квітня представники соціальних служб по всій Україні доставлять...

4 10

Пандемія коронавірусу: ООН побоюється масштабного голоду.

За оцінками Всесвітньої організації, вже зараз у всьому світі голодують понад 820 млн осіб. Криза, викликаний пандемією коронавіруса, загрожує ще більше загострити ситуацію.

1

Через коронавірус безробітних у США побільшало на рекордні 6,6 мільйона за тиждень.

На тлі пандемії коронавірусу за минулий тиждень понад 6,6 мільйона людей в США подали заявки на допомогу з безробіття, що вдвічі більше, ніж рекордна кількість заявок, поданих попереднього тижня.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie