Справа фермера Бутрименка: потерпілий військовослужбовець дав свідчення у суді – відео (Відео).

2 10

Наступне засідання в Запорізькому апеляційному суді у справі Миколи Бутрименка, якого звинувачують у загибелі 10-х військових у зоні АТО, перенесли на 27 вересня. У засіданні зробили перерву через те, що закінчився час відеоконференції з Кропивницьким та Коломийським судами.

Водночас дали час адвокату Бутрименка на ознайомлення з матеріалами справи. Про це клопотала сторона захисту обвинуваченого під час сьогоднішнього засідання.

Крім того, раніше заслухали потерпілих у справі. Зокрема, військовослужбовця Олександра Кудрявцева, нині він служить у зоні ООС. Тож свідчив з Артемівського міського суду. Також почали досліджувати телефонні розмови обвинуваченого.

Нагадуємо, фермеру Миколу Бутрименку закидали дві статті Кримінального кодексу – це фінансування тероризму, оскільки його підприємство зареєстроване на території, тимчасово підконтрольній так званій "ДНР". Також обвинувачують у загибелі українських спецпризначенців. Слідство довело, що фермер видав бойовикам місце перебування військових. З 19-ти бійців загинули 10-ро. За це Бутрименку присудили 8 років ув'язнення.

Читайте також: Здав армійців терористам: подробиці справи фермера Бутрименка, на совісті якого 10 убитих

Новини по темі

На Львівщині обговорили потреби ветеранів

1

Сьогодні, 18 жовтня, відбувся круглий стіл “Обговорення потреб ветеранів через призму соціальної та професійної реадаптації”.

СБУ попередила загрозу радіаційного забруднення на Одещині.

1

Під час проведення планового контролю на державному науково-виробничому підприємстві міста Южне СБУ виявила небезпечну знахідку: в одному із виробничих приміщень зберігалися предмети, що є джерелом іонізуючого випромінювання. Про це Гал-інфо повід...

Львівські рятувальники вправлялись в пошуку туристів в горах.

1

18 жовтня поблизу населеного пункту Труханів Сколівського району відбулися показові навчання ГУ ДСНС України у Львівській області щодо пошуку і рятування людей в умовах гірської (лісистої) місцевості. Про це Гал-інфо повідомили у прес-службі ДСНС ...