На Львівщині почалися міжнародні військові навчання.

3

У Міжнародному центрі миротворчості і безпеки на Львівщині стартували міжнародні командно-штабні навчання Rapid Trident («Стрімкий тризуб-2019»). Про це у понеділок, 16 вересня, повідомило Радіо Свобода.

Як ідеться в повідомленні, у двотижневому вишколі беруть участь понад 3800 військовослужбовців із 14 країн світу – зокрема, з України, США, Канади, Польщі, Великої Британії, Молдови та Грузії.

Зазначено, що вперше у Rapid Trident бере участь весь склад багатонаціональної української бригади – 10 десантна гірсько-штурмова бригада, яка водночас тренується на Яворівському полігоні у рамках спільних українсько-натівських навчань, Національна гвардія, Національна поліція і прикордонники.

Як повідомив начальник управління підготовки оперативного командування «Захід» ЗСУ Олександр Жакун, навчання включає дві фази – відпрацювання планування і управління застосування багатонаціональної дивізії в ході відбиття збройної агресії.

Як і в попередні роки, військовослужбовці за допомогою комп’ютерів і програмного забезпечення зможуть моделювати дії як своїх підрозділів, так і умовного противника. Сценарій навчання включає відпрацювання бойових дій під час водного захоплення території і звільнення населеного пункту від ворога.

Нагадаємо, Rapid Trident проводять в Україні щороку з 1994-го.

Як повідомлялося, українські десантники візьмуть участь у навчаннях Saber Junction-2019 у Німеччині.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Новини по темі

Митрополит Епіфаній отримав відзнаку Athenagoras Human Rights Award.

1

""З почуттям щирої вдячності прийняв сьогодні в Нью-Йорку Athenagoras Human Rights Award. Прийняв її не як нагороду для мене особисто, а як відзнаку успіху праці тисяч і навіть мільйонів українських православних вірних на Батьківщині та в діаспорі...

В Академії Нацгвардії обговорили питання службово-бойової діяльності сил сектору безпеки держави.

1

У Національній Академії Національної гвардії України на кафедрі тактико-спеціальної підготовки пройшла І Всеукраїнська науково-практична конференція. Темою обговорення були питання службово-бойової діяльності сил сектору безпеки держави: сучасний ...

Сталинский СССР в цветных фото

3 1

Американский профессор ездил по СССР явно с сопровождением (как минимум, с каким-нибудь "переводчиком" из спецслужбистов), и поэтому самую жесть ему фотографировать не позволили бы. Но и то, что удалось заснять американскому профессору — впечатляет

Поліція Гонконгу розганяє демонстрантів з несанкціонованої акції.

1

Масові виступи в Гонконзі проти пропозицій про поправки до закону, які дозволили б владі висилати підозрюваних у скоєнні злочинів на материкову частину Китаю, розпочалися в червні. Пізніше вони переросли в заворушення та погроми.

В Чорне море увійшов сухогруз з військовою допомогою від США.

1

Сухогруз Ocean Freedom з американськими патрульними катерами увійшов у Чорне море. Про це написав на своїй сторінці у Facebook керівник проекту “Майдан закордонних справ” Андрій Клименко.