Термінове фінансове питання – не питання з кредитом Smart від Moneyveo.

Онлайн-кредитування, яке з’явилося в Україні у 2013 році разом із сервісом Moneyveo, дало сотням тисяч наших співгромадян швидкий доступ до додаткових грошей. Тепер, у ситуації підвищеної терміновості, кожен українець має можливість практично миттєво вирішити фінансове питання – без необхідності будь-куди телефонувати, їхати, стояти у чергах.

Кредит Smart: цілодобово і справді доступно

Запустивши власний онлайн-сервіс, фінтех-компанія Moneyveo максимально полегшила для клієнтів процес отримання кредитів. Вона розробила унікальну систему скорингу, перенесла етап заповнення заявок в онлайн-режим та автоматизувала процедуру прийняття рішень.

Компанія усунула з процесу ручне опрацювання заявок, що скоротило час на оформлення кредиту до 8-ми хвилин – для новачків і до 2-х хвилин – для постійних клієнтів. Після узгодження заявки і підтвердження кредиту гроші перераховуються на картку користувача миттєво.

У результаті споживачі отримали зручний сервіс, доступний 24/7, який допомагає долати матеріальні труднощі справді швидко, у зручний для клієнтів час.

Чому українці обирають кредит Smart

Продукт Smart від компанії Moneyveo – це споживчий онлайн-кредит до 22 000 грн, який можна отримати на сайті за 2–8 хвилин і користуватися до 30-ти днів. Доступна сума під час першого звернення – 17 000 грн. Надалі вона поступово збільшується до максимальної.

Але зручність обслуговування і велика сума – не єдині плюси миттєвого кредиту Smart. Споживачі фінансових послуг вибирають його також за ряд переваг:

1. Вигідну процентну ставку. Перший кредит у сервісі за замовчуванням усі отримують під Дисконтні 0,01% на день. У той же час для постійних клієнтів працюють знижки до -50% згідно з Рівнями лояльності.

2. Мінімум бюрократії. Компанія не вимагає від клієнтів спеціальної підготовки перед оформленням кредиту. Достатньо заповнити анкету-заявку, надавши в ній дані паспорта, ІПН і деякі персональні відомості.

3. Прозорі умови кредитування. У Moneyveo немає прихованих комісій і додаткових платежів. Ви платите тільки за фактичний час користування кредитними коштами. До того ж уся інформація про умови обслуговування представлена на сайті компанії і в електронному договорі (оферті), який клієнт читає та підписує перш, ніж отримати кредит.

4. Безпека персональних даних. Понад 33% свого IT-бюджету Moneyveo витрачає на захист даних клієнта. Високий рівень безпеки фінансових операцій у сервісі підтверджується міжнародними сертифікатами Sectigo EV SSL і PCI DSS Service Provider Level 1.

Сервісом Moneyveo вже користується понад 1 млн осіб

І ця цифра продовжує зростати. За час роботи Moneyveo клієнти отримали тут майже 6 млн кредитів на загальну суму близько 26 млрд грн. Компанія постійно вдосконалює свій сервіс, роблячи його ще вигіднішим і технологічнішим.

З моменту видачі Moneyveo першого онлайн-кредиту в Україні сформувалася ціла окрема ніша небанківського споживчого кредитування в інтернеті. Зараз у цій сфері представлено вже 97 компаній. Але всі 8 років роботи Moneyveo залишається лідером ринку.

ТОВ «Манівео швидка фінансова допомога». Надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту. Ліцензія Нацкомфінпослуг – від 14.05.2015, безстрокова. Кредит “ СМАРТ ”: строк – до 30 днів, сума – до 22 000 грн, реальна річна процентна ставка – від 3,71 % річних. Детальні умови надання фінансової послуги та розрахунки реальної річної процентної ставки – за посиланням. Заповнення заявки не гарантує отримання кредиту.

Finance.UA

«Finance.UA» - фінансові новини в Україні на проекті Finance.ua. Новинарний агрегатор фінансів в Києві, Донецьку, Дніпропетровську, Одесі та інших містах

https://news.finance.ua/ua/

Новини по темі
Вакцина made in Ukraine: де і яку вакцину від COVID-19 вироблятимуть в Україні.

Вакцина made in Ukraine: де і яку вакцину від COVID-19 вироблятимуть в Україні.

На початку епідемії ще минулий керманич МОЗу Степанов анонсував початок наукових робіт українськими вченими над створенням вітчизняної вакцини від коронавірусу. У нас, як не як, є ціла Академія медичних наук із науково-дослідними інститутами. Але ...

1

Суворий локдаун із запровадженням комендантської години: Латвія зачиняє країну на карантин.

Суворий локдаун із запровадженням комендантської години: Латвія зачиняє країну на карантин.

Спалахи коронавірусу через повільні темпи вакцинації фіксують у низці країн світу. Румунія повідомляє про рекордну кількість інфікованих та померлих за добу: 19 тисяч нових заражень та понад пів тисячі померлих. У відділеннях інтенсивної терапії з...

2 1

Пожиратель времени и экономика –101 171021

Пожиратель времени и экономика –101 171021

Дипломатичні хроніки. Фань Сяньжун. Частина 2

Дипломатичні хроніки. Фань Сяньжун. Частина 2

Дипломатичні хроніки. Гість проекту - Надзвичайний і Повноважний Посол КНР в Україні Фань Сяньжун Частина 2 Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж: #Телекана...

Телеканал Рада. Прямий ефір

Телеканал Рада. Прямий ефір

Пленарне засідання Верховної Ради України Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж: #ТелеканалРада #РадаОнлайн #ПленарнеЗасідання

Лапій: Ми рекомендуємо використання третьої дози і ревакцинацію через шість місяців.

Лапій: Ми рекомендуємо використання третьої дози і ревакцинацію через шість місяців.

Під Верховною Радою антивакцинатори з московського патріархату знову водили хоровод навколо чипізації та всесвітньої змови. Всі як один без масок, бо віра рятує від вірусів. Людям із глибокими переконаннями будь-які мирські докази - не докази. Якщ...