«Горький шоколад». Наташа Гоголь представила новый клип на свою авторскую песню

На протяжении видео певица предстает в трех фановых образах

В киевском Caribbean Club прошел первый сольный концерт певицы Наташи Гоголь. Во время перфоманса артистка представила полноценную концертную программу: давно полюбившиеся треки, а также новые композиции, которые войдут в дебютный альбом.

Также в день концерта Наташа презентовала видео на свою авторскую песню «Горький шоколад». Режиссером яркой видеокартины стал известный клипмейкер Юра Движон.

На протяжении видео Наташа предстает в трех фановых образах, тем самым показывая свою обыденную легкость и самоиронию. Лирическая героиня и автор любовных баллад легко перевоплощается в типажную «Алису в стране чудес» – играет эмоциями, демонстрирует хореографические связки и с огромной долей самоирониии решает поставленные задачи.

«На написание песен меня всегда вдохновляют отношения, будь то дружба, любовь, неважно. Песня «Горький шоколад» – о расставании, но не в той классической форме, которую все привыкли испытывать, наоборот, в этом нет ничего трагического, окончание чего-то старого – всегда начало чего-то нового.

В этом видео я другая. Я с юмором подхожу ко всему, что происходит, и твердо уверена, что такое восприятие вещей – самый правильный путь. У нас получилось раскрыть эту новую грань меня: я люблю шутить, перевоплощаться, жить играючи.

Самый важный посыл моего нового клипа – сохранять легкость во всем», – говорит Наташа.

«Мне нравится, что Наташа во всех своих работах совершенно разная и каждый раз по-новому открывается зрителю. Наше видео не стало исключением. В этой истории она сыграла шуточную принцессу, которая живет в сказочном мире и мечтает о встрече с принцем всей ее жизни», – комментирует режиссер видео Dvizhon.

Ранее «Скотч» сообщал, что 16-летняя дочь Джулии Робертс появилась на красной дорожке Каннского кинофестиваля и вызвала споры.

Пользователи сети принялись обсуждать внешний вид дочери Робертс. Одни пользователи сочли ее наряд старомодным. Другие принялись хвалить образ Хэйзел.

Главком

«Главком» - всі новини України і світу. Свіжі новини політики, економіки, спорту та шоу-бізнесу.

https://glavcom.ua/

Новини по темі
«Права рука» Авакова: якою була політична діяльність Антона Геращенка.

«Права рука» Авакова: якою була політична діяльність Антона Геращенка.

Незмінна "права рука" Арсена Авакова – Антон Геращенко вже не заступник глави МВС. Він має 20-річний досвід у політиці та багато років був рупором ексміністра внутрішніх справ України. Читати на сайті:

2

Перше  «золото»  на Олімпійських іграх: скарбничка української збірної поповнилася чотирма медалями.

Перше «золото» на Олімпійських іграх: скарбничка української збірної поповнилася чотирма медалями.

Перше золото української збірної на Олімпійських іграх. Перемогу приніс борець греко-римського стилю Жан Беленюк. Окрім цього, скарбничка української збірної сьогодні поповнилася ще одним сріблом і двома бронзовими нагородами. Більше про перемоги ...

1 8

Погрожував підірвати Кабмін та взяв двох заручників: деталі спецоперації біля уряду.

Погрожував підірвати Кабмін та взяв двох заручників: деталі спецоперації біля уряду.

Граната, як перепустка до урядових кабінетів. Зранку 43-річний доброволець батальйону «Айдар» Володимир Прохнич зайшов до будівлі Кабінету міністрів з бойовою гранатою і заявив, що живим звідси не вийде. На місце відразу стягнули спецпризначенців,...

Поховальні вінки несе у двори приватних будинків: дощовою водою розмило цвинтар на околиці Дніпра.

Поховальні вінки несе у двори приватних будинків: дощовою водою розмило цвинтар на околиці Дніпра.

Могили провалюються, потоки руйнують пам'ятники. З кладовища вода несе ґрунт і поховальні вінки просто у двори сусідніх приватних будинків. Місцеві звинувачують у всьому фермерів, які опікуються тутешніми полями. Кажуть – ті дохазяйнувалися. Мовля...

Від безкоштовної їжі до грошових призів: як посадовці стимулюють щеплюватися українців.

Від безкоштовної їжі до грошових призів: як посадовці стимулюють щеплюватися українців.

Від безкоштовної їжі до грошових призів. В усьому світі заохочують людей вакцинуватися від коронавірусу. І роблять це по-різному. Про запровадження бонусів для щеплених громадян заговорили і в Україні. Водночас, лунають заяви і про суворі обмеженн...

Місяці без зарплати: робітники шістьох шахт  «Львіввугілля»  вимагають оплати праці.

Місяці без зарплати: робітники шістьох шахт «Львіввугілля» вимагають оплати праці.

Місяці без зарплати. Так живуть гірники шахт на Львівщині. Нині вони вийшли на акцію протесту у Львові. Близько 3 сотень шахтарів пройшлися вулицями міста, щоб привернути увагу до своєї проблеми. Дивіться онлайн новини, токшоу, документальні фільм...

1 1