Главком

«Главком» - всі новини України і світу. Свіжі новини політики, економіки, спорту та шоу-бізнесу.

https://glavcom.ua/

Як шахраї заробляють на заробітчанах: названі найчастіші афери.

Певний відсоток бажаючих виїхати до ЄС на заробітки, нехтують ретельною перевіркою компаній-рекрутерів

Через безробіття, яке спровокувала пандемія, багато українців їдуть на заробітки на Захід і часто потрапляють в тенета аферистів.

За словами президента Всеукраїнської асоціації компаній з міжнародного працевлаштування Василя Воскобойника з посиланням на дані соціологічного дослідження, близько 18% наших співгромадян при пошуках роботи за кордоном особисто стикалися з шахрайством при підготовці документів. Тобто майже кожен п'ятий українець, йдеться у сюжеті «5 каналу».

Так, нещодавно правоохоронці викрили чергову схему аферистів, коли «рекрут ери» виманювали в українців гроші, обіцяючи захмарні заробітки в Британії, але в підсумку просто «кидали».

Яким способом шахраї викачували кошти в охочих стати трудовим мігрантом, пояснив один з досвідчених працівників:

  • як правило, на більшість питань про працевлаштування аферисти малюють «казкову картину» та супер умови
  • тим часом називають дату і суму, коли потрібно переслати їм гроші «за вакансію»...
  • ...і все. Після відправки грошей настає тиша – усе ваша листування видаляється, номер змінюється і нікуди додзвонитися вже не можна.

Хоч схема така далеко не нова, але діє активно і понині, й певний відсоток бажаючих виїхати до ЄС на заробітки, на жаль, нехтують ретельною перевіркою компаній-рекрутерів, і приймають на віру брехливі обіцянки.

Разом з тим експерти звертають увагу, що часом рівень зарплати для фахівців і представників робітничих професій в Україні не нижче обіцяної оплати праці за кордоном. Але тільки без ризику втратити свої гроші та здоров'я.

Як повідомлялося, українці усе частіше виїжджають до Польщі на заробітки.

Раніше повідомлялося, що Польща потребує більше українців на фермерські господарства та у сферу обслуговування.

Нагадаємо, на заробітки до Польщі приїжджає все більше іноземців, але агентства з наймання робітників все одно мають серйозні проблеми із виконанням заявок роботодавців.

Новини по темі
“Козли довба*і”: у київській школі спалахнув гучний скандал через вчителя.

“Козли довба*і”: у київській школі спалахнув гучний скандал через вчителя.

Вчитель історії та правознавства київської школи №152 потрапив у скандал. У мережі з’явилося відео того, як він спілкується з учнями, називаючи їх “довбаними козлами”, а також погрожуючи. Відповідне відео опублікували у групі ...

Народна Правда

Брифінг 02.12.2021 Михайло Бондар

Брифінг 02.12.2021 Михайло Бондар

Брифінг народного депутата України Михайла Бондара Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

Брифінг 02.12.2021 Анатолій Бурміч,  Ілля Кива

Брифінг 02.12.2021 Анатолій Бурміч, Ілля Кива

Брифінг народних депутатів України Анатолія Бурміча та Іллі Киви Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

Брифінг 02.12.2021 Дмитро Костюк

Брифінг 02.12.2021 Дмитро Костюк

Брифінг народного депутата України Дмитра Костюка Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

Брифінг 02.12.2021 Едуард Прощук

Брифінг 02.12.2021 Едуард Прощук

Брифінг народного депутата України Едуарда Прощука Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

Брифінг 02.12.2021 Михайло Цимбалюк

Брифінг 02.12.2021 Михайло Цимбалюк

Брифінг народного депутата України Михайла Цимбалюка Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

Первая крыса поймана

Первая крыса поймана