НБУ оштрафував три банки і попередив ще один за порушення фінмоніторингу.

Серед них "РВС Банк", банк "Український капітал", "Укрексімбанк" і "ПроКредит Банк".

НБУ оштрафував три банки за порушення фінмоніторингу / фото УНІАН

НБУ оштрафував три банки за порушення фінмоніторингу / фото УНІАН

Національний банк України за результатами перевірок з питань протидії легалізації доходів у березні застосував заходи впливу до чотирьох банків.

Як повідомляється на сайті НБУ, у тому числі регулятор оштрафував "РВС Банк" на 3 млн грн за неналежне забезпечення діяльності внутрішньобанківської системи запобігання легалізації кримінальних доходів.

Читайте такожРада змінила систему перевірок для боротьби з відмиванням коштів

Крім того, оштрафовано банк "Український капітал" на 800 тис. грн за відсутність аналізу фінансових операцій клієнтів і "Укрексімбанк" - на 600 тис. грн за недоліки при вивченні клієнтів і аналізі їх операцій.

Також НБУ видав письмове попередження "ПроКредит Банку" за недоліки при виявленні фінансових операцій, що підлягають фінансовому моніторингу.

Як повідомляв УНІАН, Національний банк України за результатами перевірок з питань протидії легалізації доходів, проведених у лютому, оштрафував три банку.

Новини по темі

Microsoft заблокувала оновлення Windows 10 на деяких пристроях.

Microsoft не дозволяє великій кількості пристроїв оновити операційну систему до Windows 10 May 2020 Update.

1

Ринкова вартість Zoom перевищила 50 мільярдів доларів.

Ринкова вартість компанії Zoom Video Communications Inc. виросла більш ніж удвічі з початку року і у п'ятницю, 29 травня, вперше досягла 50,6 млрд доларів.

1

Сумки дружини, 17 годин і ресторани: «слуга» Тищенко оприлюднив декларацію за 2019 рік.

За рік нардеп заробив майже 600 тис. грн

4 1

Інвестори готові відмовитися від 80 млрд грн на користь України в рамках меморандуму щодо зеленої енергетики.

Західні інвестори готові відмовитися від 80 млрд грн в чинних і запланованих проектах зеленої енергетики на користь України, щоб досягти компромісу з урядом і підписати меморандум, який дасть розуміння подальших перспектив зеленої енергетики в дер...

1

Гетманцев розповів про амністію капіталів: справа добровільна.

Якщо в Україні буде проводитися амністія капіталів, то громадянам запропонують кілька ставок виведення капіталу з "тіні".

3

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie