Гол Русина та вилучення Шапаренка. Українська "молодіжка" удев’ятьох зіграла внічию з Азербайджаном

Команда Руслана Ротаня зрівняла рахунок у меншості.

Збірна України U-21 в Баку провела товариський матч проти однолітків з Азербайджану. Команди не виявили сильнішого, зігравши внічию 1:1.

У першому таймі суперники обійшлися без голів. Перед перервою Україна залишилася в меншості, червону картку отримав Андрій Кравчук.

На початку другої половини зустрічі Азербайджан скористався чисельною більшістю і вийшов вперед після точного удару Озана Кокча. На 65-й хвилині українці відігралися. Точний удар на рахунку форварда "Зорі" Назарія Русина. У компенсований час другу жовту картку отримав Микола Шапаренко.

Минулого тижня підопічні Руслана Ротаня у Львові драматично поступилися одноліткам з Данії (2:3) в матчі відбору на Чемпіонат Європи-2021. Після чотирьох турів в активі "синьо-жовтих" лише три очки і четверта сходинка групи.

Наступний матч у кваліфікації на Євро-2021 наша "молодіжка" проведе 27 березня на виїзді проти Мальти.

Новини по темі

Ласкаво просимо у Лігу Європи. Реакція соцмереж на виліт Шахтаря з Ліги чемпіонів

НВ публікує найцікавіші пости вболівальників та експертів у соцмережах щодо поразки Шахтаря від Аталанти з рахунком 0:3 і вильоту «гірників» з Ліги чемпіонів.

1

«Шахтар» - «Аталанта» : відеоогляд скандального матчу Ліги чемпіонів.

Поєдинок завершився розгромною поразкою "гірників"

1 1

У Львові нагородили кращих спортсменів-динамівців

Сьогодні, 11 грудня, в приміщенні адміністративного корпусу бази олімпійської підготовки "Динамо", відбулось нагородження кращих спортсменів, тренерів та директорів шкіл Львівської обласної організації ФСТ "Динамо" України. Про це інформують у пре...

2

"Шахтар" буде несіяним під час жеребкування 1/16 фіналу Ліги Європи.

Після вильоту з Ліги чемпіонів донеччани продовжать боротьбу в Лізі Європи.

1 3

«Шахтар» після розгрому залишив Лігу чемпіонів

Донецький «Шахтар» у домашньому матчі зазнав поразки від аутсайдера групи італійської «Аталанти» 0-3, і залишає Лігу чемпіонів. Уступаем 0:3 в Харькове. В 2020 году продолжим выступления в плей-офф Лиги Европы. ⚒ Спасибо за вашу поддержку! 👏🏻 #Шах...