Два з половиною години - і мимо: Леся Цуренко у впертій боротьбі програла тенісний фінал в Єгипті.

Леся Цуренко травмувалася

Леся Цуренко травмувалася / Фото: AFP

Українська тенісистка Леся Цуренко не змогла виграти титул на турнірі Міжнародної федерації тенісу (ITF) в Каїрі. У фіналі змагання з призовим фондом в 100 тисяч доларів наша спортсменка поступилася румунці Ірині-Камелії Бегу. Вчора ми повідомляли, що Цуренко вийшла у фінал турніру в Єгипті.

Обидві тенісистки зараз переживають не найкращі часи. 30-річна Цуренко всього рік тому займала 23-е місце в світовому рейтингу, а 29-річна Бегу в 2016-му була 22-ю ракеткою планети. Нині ж Леся розташувалася на 129-й позиції, а Ірина-Камелія – на 118-й. Вирішальний поєдинок вийшов наполегливим і тривав дві з половиною години. Суперниці обмінялися партіями, але на завершальну у українки не вистачило сил – 4:6, 6:3, 2:6.

Всього тиждень тому збірна України обіграла Естонію в Кубку Федерації з Цуренко і Світоліною в складі. Тепер дівчата роз'їхалися в різні частини світу на турніри різних категорій.

Читайте, як Світоліну позбавили від зустрічі з Гарбіньє Мугурусою в Дубаї.

Дивіться, як днями Світоліна вигравала у австралійки Сандерс на турнірі в Таїланді

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Новини по темі

«Номер 6, півзахист» : кращий тенісист України Медведєв про мрію дитинства і унікальність Долгополова.

Капітан збірної України з тенісу розповів, у кого з тенісистів найшвидший удар

1

«Ніякого тенісу в цьому році» : жорстка заява організатора Вімблдонського турніру.