Данилюк: Питання стабілізації ситуації на сході України, припинення війни будуть обговорюватися на зустрічі Зеленського із Трампом

Гордон

Данилюк: Питання стабілізації ситуації на сході України, припинення війни будуть обговорюватися на зустрічі Зеленського із Трампом

Секретар Ради нацбезпеки і оборони України Олександр Данилюк вважає, що зустріч президента України Володимира Зеленського та президента США Дональда Трампа може дати "новий поштовх" у відносинах між країнами.

Новини по темі

Україна закачала в підземні сховища 19,6 млрд м³ за необхідних для зимового сезону 21 млрд м³ – Оржель

Гордон

Обсяги газу в українських сховищах перевищують торішні, заявив міністр енергетики та захисту навколишнього середовища Олексій Оржель.

Трамп і Дуда підпишуть декларацію про збільшення контингенту американських військ у Польщі

Гордон

Президент Польщі Анджей Дуда і американський лідер Дональд Трамп планували підписати декларацію про місце розташування збільшеного контингенту американських військ на початку вересня у Варшаві. Однак Трамп скасував свій візит через насування в той...

Тимчасовий чемпіон WBC Гейні викликав на бій Ломаченка, організація вирішить ситуацію у жовтні

Гордон

Американський боксер Девін Гейні не є обов'язковим суперником українця Василя Ломаченка, заявив президент WBC Маурісіо Сулейман.

На ринку електроенергії ознаки монополії має одна компанія, це «Енергоатом» – президент Першої енергетичної асоціації

Гордон

Наявність у компанії "Енергоатом" ознак монополізму не є проблемою, якщо вона не зловживає своїм монопольним становищем, заявив президент Першої енергетичної асоціації України Василь Котко.

Оржель не відкинув прямого постачання газу з Росії на ринкових умовах

Гордон

Росія порушувала у Брюсселі питання про відновлення прямого постачання газу з РФ в Україну, повідомив міністр енергетики та захисту навколишнього середовища України Олексій Оржель.