Росія підготувала список вразливих місць української економіки, – розвідка.

Росія використовує всі можливості для ведення торгово-економічної війни проти України.

Як повідомляє Укрінформ, про це голова Служби зовнішньої розвідки Валерій Кондратюк написав у своїй статті для ZN.UA.

Як зазначається, йдеться про фінансовий тиск, енергетичний шантаж, транзитно-транспортну блокаду, витіснення українських товаровиробників з традиційних ринків збуту, дискредитацію наших підприємств на міжнародних ринках, інвестиційне проникнення на ринки України через підставні структури.

Українська розвідка має інформацію про те, що в РФ вже підготовлено «реєстр» «больових точок» України, через які планується завдати дуже великої шкоди економіці нашої країни. Центральне місце в списках займають флагмани вітчизняної промисловості, українські порти і транспортна інфраструктура, підприємства ПЕК і, звичайно ж, підприємства ОПК.

За даними розвідки, РФ намагається зірвати діалог України з міжнародними фінансовими інститутами, проводить інформаційні кампанії в країнах ЄС, нав'язуючи думку про ненадійність нашої енерготранспортної системи. Особливу увагу російська пропаганда приділяє недопущенню зростання прямих іноземних інвестицій в нашу державу, доводячи до наших партнерів спотворену інформацію про корупційні ризики і загрози.

Як зауважують у СЗР, напередодні чергових переговорів України з МВФ Росія через дипломатичні та інші канали доводить до авторитетних представників іноземних банківських та ділових кіл дані про нібито нецільове використання Україною кредитних коштів, а також технічної і гуманітарної допомоги. Не нехтує РФ і розповсюдженням дезінформації про «економічний занепад нашої держави внаслідок корупції» під час офіційних контактів вищого російського керівництва із західними лідерами.

Росія активно просуває ідею енергетичного ембарго України шляхом реалізації обхідних газових маршрутів, фінальним етапом якої має стати завершення будівництва проєкту «Північний потік-2» і закриття маршрутів постачання природного газу з РФ через Україну.

Новини по темі

На тлі пандемії: Октоберфест відбудеться.. в Китаї

Через коронавірус Октоберфест на традиційному місці в Мюнхені цього року скасували. Однак свято намагається вижити в інший спосіб та в інших місцях.

1

Пенсії та соціальні виплати хочуть розраховувати по-новому.

2021 року можуть по-новому розраховувати пенсії, інші соціальні виплати та штрафи.У відповідному законопроєкті базові величини для соцвиплат і грошових стягнень пропонують встановити на позначці 2100 грн. Впровадити це хочуть з 1 липня 2021 року.Т...

Як можуть змінити підхід до розрахунку пенсій та субсидій.

У 2021 році можуть по-новому розраховувати штрафи, пенсії та інші соціальні виплати.У відповідному законопроєкті базові величини для соцвиплат і для грошових стягнень пропонують встановити на позначці 2100 грн. Впровадити це хочуть з 1 липня 2021 ...

1

Україна посіла перше місце в Рейтингу прозорості публічних закупівель.

Українська система публічних закупівель отримала 97,05 балів зі 100 можливих.

1

Получение второго транша от МВФ может быть под большим вопросом - экономист.

Проблем с погашением внешних долгов в Украине до конца 2020 года быть не должно, даже если страна не получит тех кредитов о которых говорил министр финансов Сергей Марченко.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie