Китайські дата-центри обійдуть за енергоспоживанням всю Австралію.

Організація Greenpeace і Північно-Китайський енергетичний університет зробили прогноз щодо енергоспоживання центрів обробки даних, розташованих на території КНР.

Повідомляється, що китайські дата-центри протягом декількох років обійдуть за енергоспоживанням всю Австралію, тобто цілий континент.

На всі домогосподарства і бізнес-структури в Австралії в 2018 році знадобилося 261 ТВт·год енергії.

Прогнозується, що центри обробки даних, розташовані на території Китаю, збільшать споживання енергії на 66% в період з нинішнього року по 2023-й.

В результаті в 2023-му китайським дата-центрам знадобиться 267 ТВт·год.

Таким чином, ці платформи обійдуть за енергоспоживанням цілий континент Австралію. Однак потрібно відзначити, що і ця країна протягом чотирьох років може збільшити свої енергетичні витрати.

Новини по темі

Минулі контракти з Газпромом коштували Україні економічного зростання — Нафтогаз.

Контракти на постачання та транзит російського газу, укладені у 2009 році, призвели до того, що економіка України не зростала, а Газпрому перераховували десятки мільярдів доларів щороку.

2

Голова «Нафтогазу» назвав умови для закупівель російського газу.

Можливість закупівлі НАК "Нафтогаз України" природного газу безпосередньо у "Газпрому" залежатиме і від ціни, яку буде готова запропонувати російська компанія, і від рішення українського уряду.

2

Коболєв розповів, завдяки чому Україна припинила купувати газ у Росії.

У березні 2014 року уряд поставив "Нафтогазу" завдання домогтися від "Газпрому" справедливої ​​ціни на газ, оскільки на той момент діяла кабальна норма попереднього режиму "бери або плати". Сподіваючись на тодішню слабкість України, "Газпром" відк...

2

У Кабміні створять держпідприємство «Укрвугілля»

Уряд створює нове державне підприємство Укрвугілля.

1

В уряді стимулюватимуть розвиток водневої енергетики.

Кабінет міністрів України стимулюватиме розвиток об’єктів водневої енергетики, тобто використання водню для накопичення та передачі енергії.

2

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie