Вчені з Італії розкрили несподівану правду про смерть пацієнтів з COVID-19.

Італійські вчені розрахували реальні дані про смертність від коронавірусу в регіоні Ломбардія, який сильніше за інші постраждав від епідемії COVID-19.

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Результати дослідження вчених Джанлука Рінальді і Маттеo Парадізіо опубліковані на порталі medRxiv. На їхню думку, офіційна статистика смертності від коронавірусу могла бути спотворена.

Спочатку дослідники вивчили дані про тестування на SARS-CoV-2 в десяти населених пунктах Ломбардії із сумарним населенням близько 50 тис. осіб.

Вивчено статистику смертності в Італії за 40 днів

Потім вони взяли показники з усіх смертей за 40 днів з 21 лютого, коли в досліджених населених пунктах ввели карантин, і порівняли їх із аналогічними показниками за попередні п'ять років.

З'ясувалося, що з 21 лютого до 4 квітня на дослідженій території померла 341 особа, що приблизно в 5 разів більше, ніж у середньому за попередні роки.

При цьому на початку квітня смертність практично не відрізнялася від звичних значень, що підтвердило ефективність карантинних заходів для боротьби з коронавірусом.

Як повідомляв OBOZREVATEL, людина, яка перенесла коронавірус, вмирає в середньому на 10 років раніше, ніж за звичайних обставин.

Новини по темі

Канаду всполошила загадочная смерть в лесу двух сестер.

В Канаде пропали две сестры, которые ходили по магазинам со своим отцом

1

New York Times: Росія майже десять років допомагала терористам «Талібану» .

Розвідка США зафіксувала, що російська робота з "Талібаном" почалася приблизно 8 років тому. Тоді з Путін після чотирьох років в кріслі прем'єр-міністра знову став президентом, зайнявши ворожу до Заходу позицію.

1

Євросоюз закликав Азербайджан та Вірменію припинити бойові дії на кордоні.

У Брюсселі кажуть, що Вірменія і Азербайджан мають відновити діалог за посередництва Мінської групи ОБСЄ.

1

Победа Дуды на президентских выборах  пока не изменит взаимоотношения Польши и Украины - эксперт.

Победа А.Дуды на президентских выборах в Польше не изменит на данном этапе взаимоотношения поляков и украинцев, острые вопросы по теме национальной памяти будут решаться дипломатично

1

Українку у Польщі арештували за підпал торговельного центру.

У Польщі 32-річну українку підозрюють в підпалі торговельного центру в Ґданську, жінку арештували на три місяці. «У здійсненні підпалу торговельного центру Przymorze в Ґданську підозрюється 32-річна українка. Жінку затримали та висунули їй звинува...

2 1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie