Українцям розповіли, як зменшити витрати на електроенергію до 50%.

Від 10 до 30 млрд грн сімейних витрат на електроенергію потенційно могли би заощаджувати щороку українці. Для цього необхідно повністю перейти на використання двозонних лічильників, енергоощадних LED-ламп, розумних розеток з автоматичним таймером, впроваджувати енергобережливі звички та віддавати перевагу енергоефективній побутовій техніці.

В рамках Всеукраїнського Форуму "Україна 30" на виставці, присвяченій комунальним питанням, були презентовані енергоефективні набори від постачальника електроенергії та газу YASNO. Набори допомагають більш ніж 50 тисячам українських сімей зменшувати витрати на електроенергію до 50%.

За даними НЕК "Укренерго" населення України за підсумками 2020 року збільшило споживання електроенергії на 3,4% – до 36,4 млрд кВт-год. Якщо припустити, що цей обсяг споживання не зміниться у 2021 році, то за поточним єдиним тарифом 1,68 грн./кВт-год побутові споживачі можуть витратити на електроенергію цього року близько 61 млрд. грн. Але за допомогою енергоефективних програм та рішень, ці витрати можна скоротити на 15-50% – від 10 до 30 млрд грн. Зекономлені кошти українці могли б використати на власні нагальні потреби. Для порівняння, на виплату пільг і житлових субсидій на оплату житлово-комунальних послуг у Державному бюджеті на 2021 рік передбачено 35 млрд грн.

"Експерти постачальника YASNO розробили та перевірили на власному досвіді спеціальні енергоефективні набори, що дозволяють зменшити витрати на електроенергію удвічі. Досвід 50 тисяч користувачів еко-наборів показує, що іноді заощадити можна й більше. Секрет економії простий. До складу наборів входять двозонний лічильник, що дозволяє сплачувати у 2 рази менше за електроенергію, спожиту з 23:00 до 07:00, "розумна" розетка з таймером, яку можна налаштувати на вмикання/вимикання електроприладів у потрібний час, та LED-лампи, що споживають до 10 разів менше електроенергії порівняно з лампами розжарювання", – розповів Євген Бушма, директор з продажів та обслуговування клієнтів YASNO.

За словами представника YASNO, близько 30% електроенергії українці споживають вночі – працюють холодильники, бойлери, кондиціонери, обігрівачі, заряджається електронна техніка та інше. Тож, завдяки застосуванню "нічного" тарифу можна зекономити щонайменше 15% витрат на електроенергію. Збільшити економію до 50% від загальних витрат можна, якщо деякі електропобутові справи комфортно змістити на вечерні та вранішні часи завдяки розеткам з таймерами. Якщо дотримуватися порад з енергозбереження та поступово заміняти домашню техніку на енергоефективну – то можна досягти максимальної економії. "Отже, якщо енергоефективні набори та енергобережливі принципи застосують усі українці, це дозволить зекономити від 10 до 30 млрд грн на рік, підвищити енергонезалежність країни та покращити екологію", – підкреслив Євген Бушма.

Обозреватель

«Обозреватель» - найсвіжіші новини України та світу онлайн. Оперативно та цікаво про події в Україні та світі

https://www.obozrevatel.com/ukr/

Новини по темі
«Філіп Морріс»  гарантував держбюджету України понад 11 млрд грн доходів від акцизу на ТВЕНи.

«Філіп Морріс» гарантував держбюджету України понад 11 млрд грн доходів від акцизу на ТВЕНи.

Компанія "Філіп Морріс Україна" гарантувала сплату понад 11 млрд акцизу на тютюнові вироби для електричного нагрівання (ТВЕНи) до державного бюджету України в 2021-2022 роках у разі більш поступового підвищення акцизу на ТВЕНи упродовж цього періоду.

Цензор.НЕТ

Колона активістів запалила фаєри та прямує до Венедіктової.

Колона активістів запалила фаєри та прямує до Венедіктової.

Активісти, які підтримують Сергія Стерненка, запалила фаєри та прямує до Офісу генпрокурора. 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал у Twitter – 24 Канал у Telegram –

Акція під Офісом Президента  «Справедливість Стерненку — справедливість усім!»  Вимоги.

Акція під Офісом Президента «Справедливість Стерненку — справедливість усім!» Вимоги.

«Борщ наш!» У Празі відкриють кафе, де наливатимуть борщ і розповідатимуть чия це страва - #ВЄВРОПІ.

«Борщ наш!» У Празі відкриють кафе, де наливатимуть борщ і розповідатимуть чия це страва - #ВЄВРОПІ.

У Чехії доволі часто подають борщ із приписом «російський». Подружжя з Кропивницького, яке вже кілька років живе в Празі, вирішило виправити це і відкрити «Борщарню», де готуватимуть справжні українські страви, в тому числі і борщ. Зробити це вирі...

«Венедіктова – чума» : люди вигуками вимагають відставки генпрокурорки.

«Венедіктова – чума» : люди вигуками вимагають відставки генпрокурорки.

Активісти зібрались під Офісом генпрокурора та вимагають звільнити Ірину Венедіктову. 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал у Twitter – 24 Канал у Telegram –

Офіс генпрокурора закидують фаєрами, чути вибухи

Офіс генпрокурора закидують фаєрами, чути вибухи

Активісти прийшли до Офіс генпрокурора та вимагають відставки Ірини Венедіктової. Люди закидують будівлю фаєрами та пітардами. 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал у Twitter – 24 Канал у Telegram –

1 1

Акція під Офісом Президента  «Справедливість Стерненку — справедливість усім!».

Акція під Офісом Президента «Справедливість Стерненку — справедливість усім!».

1 4