Путін, Володін і Медведєв різко розкритикували українську владу за репресії проти опозиційного лідера Віктора Медведчука.

У Росії різко розкритикували українську владу за політичні репресії проти Віктора Медведчука. Зокрема, президент РФ Володимир Путін заявив про те, що представники української влади досить активно і протягом багатьох років працюють з Росією, в тому числі і в економічній сфері, але це вважається нормою, в той час як представникам опозиції ставиться це в провину, передає ТАСС.

“З політичних мотивів вибірково комусь в провину ставиться робота з Росією в сфері економіки, хоча багато, в тому числі і особи з вищого політичного керівництва країни, активно працюють протягом багатьох років в Росії і, до речі кажучи, в Криму теж – і нічого, це вважається нормою”, – сказав Путін.

Він звернув увагу на те, що товарообіг між двома країнами за рік склав $9,9 млрд. “я насилу собі уявляю, якщо об’єктивно підходити до вирішення питань подібного роду: що, всіх, хто працює з Росією, будуть тепер на Україні притягати до кримінальної відповідальності?”

На думку заступника Голови Ради Безпеки Росії Дмитра Медведєва, звинувачення проти Віктора Медведчука не мають під собою жодних підстав. Медведєв зазначив, що”сенс наполегливого і все більш запеклого переслідування Віктора Медведчука – це спроба остаточно знищити політика, який не боїться жорстко критикувати чинну владу і послідовно виступає за відновлення відносин між двома країнами, налякати його і виштовхнути з рідної країни”.

Популярні новини зараз

 • З’явилися заборонені фото з СРСР, які лякають жорстокою правдою
 • Грози та спека: погода в Україні сьогодні
 • Ізраїль почав військову операцію в секторі Газа: всі подробиці
 • “Звичайно, такі політики неугодні Україні. Звичайно, ще менше вони угодні заходу, який скрізь і в усьому підтримує антиросійську політику і своїм колективним мовчанням дружно потурає цій розправі, заодно ігноруючи знущання над законом і справедливістю”, – зазначив Медведєв.

  Також він висловив підтримку партії “Опозиційна платформа – За життя”: “погрози двом політикам реальними термінами за міфічні злочини не зможуть поправити рейтинги діючих посадових осіб. Президенту Зеленському і його друзям слід займатися вирішенням внутрішніх і зовнішніх проблем, яких в Україні море. А не влаштовувати полювання на відьом, яка, з урахуванням думки великої кількості українських громадян, що підтримують Віктора Медведчука і його партію, приречена на провал. Особливо, якщо хочеться залишитися в народній пам’яті не тільки актором комедійного серіалу”, – уклав Медведєв.

  Водночас спікер Державної Думи РФ В’ячеслав Володін висловив думку, що в Україні за пособництва європейських держав встановлено “тоталітарний режим”: “коли в Україні закрили всі опозиційні ЗМІ, європейські держави та міжнародні інститути промовчали. Тому що для них було важливо будь-яким способом зберегти чинну українську владу. Заради цього вони пожертвували свободою слова. З тією ж метою-зберегти угодних собі політиків-почали ліквідацію опозиційної партії на чолі з Медведчуком. Віддавши при цьому в жертву і без того недосконалу політичну систему України, де партія Медведчука була єдиною опозиційною”, – заявив Володін.

  За словами спікера Держдуми, в країні, “де закрили опозиційні ЗМІ, де не існує опозиційних партій, сформований тоталітарний режим” і, у зв’язку з цим Рада Європи, Європарламент і ПАРЄ “повинні усвідомити свою відповідальність за це”.

  Також він заявив, що своїми діями в Україні європейські держави “дискредитують не тільки себе, а й проголошувані ними принципи демократії, прав і свобод громадян”. “Не кажу вже про застосування “подвійних стандартів”, що стали буденною практикою при реалізації західними країнами своїх інтересів”, – підкреслив Володін.

  Прес-секретар президента РФ Володимира Путіна Дмитро Пєсков підкреслив, що в Кремлі хочуть бути впевнені, що українська влада не веде “політичне полювання на відьом”. Також він зазначив, що Медведчук не на словах, а на ділі реалізує цю свою позицію. “Зрозуміло, ми дивимося, як розвиваються події в Україні, зрозуміло, ми, ще раз повторюю, жодним чином не збираємося в них втручатися, але хочемо бути впевнені, що мова не йде про політичне полювання на відьом і зачистку політичного поля з метою звільнитися від конкурентоспроможних політичних сил”, – сказав Пєсков журналістам.

  “Ким для Путіна є Медведчук? Він для Путіна є одним з українських політиків, який на відміну від багатьох інших дотримується точки зору про необхідність нормалізації взаємовигідних відносин між Росією і Україною”, – сказав Пєсков, – “ви знаєте, що в даному випадку Медведчук не на словах, а на ділі реалізує цю свою позицію, але при цьому, ще раз повторюю, він залишається українським політиком”.

  Нагадаємо, вчора, 13 травня, відбулося засідання Печерського райсуду, де розглядається справа голови політради партії “опозиційна платформа – за життя” Віктора Медведчука. Суд відправив політика під цілодобовий домашній арешт до 9 липня 2021 року.

  Раніше адвокати Віктора Медведчука заявили, що дії Генеральної прокуратури та її голови Ірини Венедиктової щодо голови політради “опозиційної платформи – за життя” Віктора Медведчука незаконні.

  В ОПЗЖ відреагували на це правове свавілля і заявили, що такі дії влади ‒ відверта і цинічна політична розправа над опозиційним політиком, який своєю принциповою позицією розкриває непрофесіоналізм, продажність і антинародний характер влади.

  Сам Віктор Медведчук підкреслив, що те, що відбувається – політична розправа за його принципову позицію. “Заявляю, що я перебуваю в Україні і не збираюся ховатися від правосуддя. Я і далі буду брати участь у законних слідчих діях і домагатися справедливості як для себе, так і для всіх українських виборців, які довірили мені високе звання народного депутата України”, – підкреслив опозиційний політик.

  Також понад 20 тис.світових ЗМІ різко засудили тиск на опозицію і репресії з боку української влади. У тому числі це стосується і суду над головою політради партії “опозиційна платформа – за життя”, народним депутатом Віктором Медведчуком.

  Раніше, 2 лютого, президент України Володимир Зеленський ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони про введення санкцій проти народного депутата Віктора Медведчука, Тараса Козака і восьми пов’язаних з ними юридичних осіб.санкції передбачають блокування телеканалів “112 Україна”, NewsOne і ZiK.

  Телеканали у своїй заяві розкритикували санкції і назвали рішення влади “політичною розправою над незгодними ЗМІ”.

  Нагадаємо, народний депутат України, голова політради партії “опозиційна платформа – за життя” Віктор Медведчук заявив, що незаконне введення санкцій щодо опозиційних телеканалів і політиків є свавіллям влади, і всі спроби обґрунтувати це рішення законом України “Про санкції” неспроможні.

  Народна Правда

  «Народна Правда» - останні новини України сьогодні. Головні події політики, економіки, суспільства. Свіжі новини дня, аналітика подій в Україні та світі онлайн читайте на Народній Правді

  https://narodna-pravda.ua/

  Новини по темі

  Можна безкінечно стежити за трьома речами: як горить вогонь, як тече вода, і як Медведчука роблять біднішим.

  Можна безкінечно стежити за трьома речами: як горить вогонь, як тече вода, і як Медведчука роблять біднішим. Тут Державна фіскальна служба повідомила про те, що на майно групи з 28 компаній компаній, «що реалізувала неякісні нафтопродукти» (а прос...

  UA.NEWS

  Поки Медведчук звільняє людей з полону, Зеленський продає свої серіали Росії та дозволяє олігархам наживатися на українцях.

  Поки Медведчук звільняє людей з полону, Зеленський продає свої серіали Росії та дозволяє олігархам наживатися на українцях.

  Лідер опозиції Віктор Медведчук, незважаючи на репресії, які влаштував проти нього чинний режим в особі президента Володимира Зеленського, продовжує працювати на благо нації, займаючись, в тому числі, звільненням наших співгромадян із в’язни...

  Народна Правда

  Українська влада визнає, що стосовно Медведчука та Козака застосовано механізм політичних репресій.

  Українська влада визнає, що стосовно Медведчука та Козака застосовано механізм політичних репресій.

  – З нами Дмитро Марунич, співголова Фонду енергетичних стратегій. Президент Зеленський підтримує пропозицію списати борги тепловиків перед “Нафтогазом”. Він додав, що ціни на газ повинні бути ринковими. На найближчі три місяці на...

  Народна Правда

  Так званими “плівками Бігуса” Офіс президента всіма силами намагається створити черговий скандал навколо лідера опозиції Віктора Медведчука.

  Так званими “плівками Бігуса” Офіс президента всіма силами намагається створити черговий скандал навколо лідера опозиції Віктора Медведчука.

  Так званими “плівками Бігуса” Офіс президента всіма силами намагається створити черговий скандал навколо лідера опозиції Віктора Медведчука. Але все, що почули українці, свідчить про одне – саме діяльність опозиційного політика в...

  Народна Правда

  У плівки Зеленського може повірити тільки бабуся з ринку.

  У плівки Зеленського може повірити тільки бабуся з ринку.

  Вже багато-багато днів мене просять прокоментувати плівки, які злили через “зливний бачок” – Дениса Бігуса. І не просто хтось злив, а злив ОП. Все заповнене цими плівками – “це плівки СБУ”, Бігус сказав. Плівки ...

  Народна Правда

  Журналісти опублікували усі скандальні «плівки Медведчука».

  Журналісти Bihus.Info вирішили опублікувати усі наявні в них записи телефонних розмов, у яких фігурує начебто один із лідерів партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктор Медведчук. Публікація на ютуб-каналі Bihus.Info розбита на три фрагменти ...

  UA.NEWS

  Сонце, Дніпро, пляж. Чи готові київські пляжі до купального сезону. Рейд

  Сонце, Дніпро, пляж. Чи готові київські пляжі до купального сезону. Рейд

  Спека, вітерець і прохолодна вода - улюблений період для любителів скупатися та позасмагати. У другій половині червня стартував пляжний сезон і чимало киян насолоджуються таким відпочинком. Відпочивальників бачила Лідія Середюк: вона проінспектува...

  Затоплені вулиці і надзвичайний стан у Ялті. Наслідки негоди в окупованому Криму

  Затоплені вулиці і надзвичайний стан у Ялті. Наслідки негоди в окупованому Криму

  Затоплені міста: без води та світла. В окупованому Криму другу добу не вщухають рясні опади, через це з берегів виходять річки, змітаючи все на своєму шляху: автівки та магазини. Окупаційна влада оголосила надзвичайний стан у Ялті та Керчі. Про си...

  2

  Стриптиз від свинки Кароліни. Дитячий центр у Львові пропонує розваги 18+: реакція

  Стриптиз від свинки Кароліни. Дитячий центр у Львові пропонує розваги 18+: реакція

  Стриптиз від свинки Кароліни. У Львові дитячий центр, який спеціалізується на освітніх програмах та програмах розвитку дітей, пропонує розваги 18+. Замовити послугу можна в адміністратора дитячого закладу. На замовлення - акторка у костюмі, неспод...

  Національний університет оборони ім. Черняховського випустив 700 слухачів. Як це було

  Національний університет оборони ім. Черняховського випустив 700 слухачів. Як це було

  700 випускників і мало не кожен учасник російсько-української війни. Національний університет оборони імені Черняховського випустив слухачів оперативно-тактичного та оперативно-стратегічного рівня підготовки. Тільки-но отримали дипломи і вже готов...

  Зустріч Байдепутіна - Вечірній ПреЗЕдент

  Зустріч Байдепутіна - Вечірній ПреЗЕдент

  Підпишіться і натисніть , щоб отримувати сповіщення про трансляції та нові відео. Telegram без спаму ️ Facebook ️ Twitter ️ У нас є що подивитись! КОНДРАТЮК У ПОНЕДІЛОК: "ПРЯМИМ ТЕКСТОМ" З ЮРІЄМ ЛУЦЕНКОМ: ТОКШОУ "ВЕЛИКА ПОЛІТИКА": ТОКШОУ "ДІЙОВІ О...

  Масове отруєння в Харкові: постраждалих - 57. Заклад закритий, епідеміологи шукають причини. Деталі

  Масове отруєння в Харкові: постраждалих - 57. Заклад закритий, епідеміологи шукають причини. Деталі

  У Харкові масове отруєння. До лікарів звернулися 57 людей, 16 з яких - діти. Більшість перебувають у лікарнях міста й області. Їхній стан лікарі оцінюють як середньої тяжкості. Усі постраждалі харчувалися чи замовляли суші в одній із ресторацій мі...